Ultrazvuková špachtle: čisticí a regenerační procedura pro každou pleť

Zpět

Proč vyzkoušet ultrazvukovou špachtli? Zejména pro hloubkové čištění pomocí vysokofrekvenčních vibrací. U důkladného zbavování nečistot výhody špachtle nekončí. V článku objasníme, pro koho je špachtle vhodná, všechny její vlastnosti i princip fungování.

Špachtle působí na pokožku vibracemi. Díky vibrování rozšiřuje místa mezi kožními buňkami, a tak uvolňuje ucpané póry a nečistoty z povrchu. Přejetím po ošetřeném místě následně odstraníme odumřelé kožní buňky na povrchu pokožky a černé tečky.

Během čištění zároveň dochází k mikromasáži, která podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a zdokonaluje prokrvování pokožky. Mikromasáž navíc zdokonaluje proces:

 
  • regenerace,
  • hydratace
  • a vyplavování nečistot.

Seznamte se

Špachtli tvoří černé tělo s multifunkčním tlačítkem a kovová hlavice, která po spuštění působí na kůži vibracemi. Přístroj pracuje v několika režimech: 

  • Hloubkového čištění (mód „clean“),
  • Liftingového efektu (mód „ultra“)
  • A režimu sonoforézy – zapracování produktů do pokožky (mód „nutrition“).
Špachtle je provedena v ergonomickém designu.

Součástí balení je nabíječka s kabelem. Přístroj potěší zejména svým tvarem a lehkostí. Špachtle je bezdrátová, proto se s ní během práce snadno manipuluje.

Ultrazvuková špachtle a citlivá pleť

Procedura pokožku nedráždí, proto vyhoví i zákazníkům s citlivou pletí. Čištění špachtlí bychom si měli dopřávat 1× za 3 týdny.


Pleť během procedury nesmí být suchá!

Před zákrokem se špachtlí pokožku vždy navlhčete. Snadno tak předejdete podráždění a práci si usnadníte.

Dohlédněte na to, aby pokožka nebyla suchá během celého zákroku.


Sonoforéza – spolehlivé doručení aktivních látek do pokožky

Při sonoforéze pultrazvuk posiluje schopnost pokožky vstřebávat kosmetické přípravky. Špachtle rozvibruje tkáně, kůže se lépe prokrví, a tak umožní zapracovaným přípravkům proniknout hlouběji. Pro práci v režimu sonoforézy stačí špachtli otočit o 180 stupňů – kovovým nástavcem směrem dolů.

Pomocí špachtle lze zapracovávat séra šetrné kosmetiky: 

  • kyselinu hyaluronovou Hyaluron Essential,
  • Sérum Hyaluron Express Lifting
  • A 3% kyselinu hyaluronovou s oligopeptidy, Hyaluron Peptide Serum.

Séra lze kombinovat také s jehličkovou procedurou dermapenem.

Ultrazvukovou špachtli včetně sér v kabinetních baleních nabízíme profesionálům. Napište nám na Facebooku, jestli vám šetrné čištění vyhovuje a kde jste ho vyzkoušeli.

Mohlo by vás zajímat

Kategorie

Kožní mikrobiom: jak bakterie pomáhají pokožce

Bakterie si nejčastěji spojujeme s nemocemi a nečistotami. Existují ale i takové, které nám pomáhají. O vztahu probiotik a střevní mikroflory se mluví stále více. Jak je to ale s obdobnými mechanismy v pokožce? Objasňujeme základy kožního mikrobiomu.

Pleť a podzim | 5 tipů pro sychravé dny

Letní šaty střídají svetříky, kabátky a silnější punčochy. Teplé letní počasí je pryč a ke slovu přichází sychravý a chladný podzim. Víte, jak své pleti dopřát maximum péče?

Atopie: vznik, prevence a kosmetická péče

Trápí nás zejména v útlém dětství, poté se občas vrací v dospělosti. Nadobro se s ní bohužel nerozloučíme. Projevy atopické dermatitidy ale můžeme zmírnit – často i bez pomoci odborníka. Poradíme vám, jak kožní onemocnění identifikovat nebo jak se vyhnout tomu nejhoršímu.