Ultrazvuková špachtle: čisticí a regenerační procedura pro každou pleť

Zpět

Proč vyzkoušet ultrazvukovou špachtli? Zejména pro hloubkové čištění pomocí vysokofrekvenčních vibrací. U důkladného zbavování nečistot výhody špachtle nekončí. V článku objasníme, pro koho je špachtle vhodná, všechny její vlastnosti i princip fungování.

Špachtle působí na pokožku vibracemi. Díky vibrování rozšiřuje místa mezi kožními buňkami, a tak uvolňuje ucpané póry a nečistoty z povrchu. Přejetím po ošetřeném místě následně odstraníme odumřelé kožní buňky na povrchu pokožky a černé tečky.

Během čištění zároveň dochází k mikromasáži, která podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a zdokonaluje prokrvování pokožky. Mikromasáž navíc zdokonaluje proces:

 
  • regenerace,
  • hydratace
  • a vyplavování nečistot.

Seznamte se

Špachtli tvoří černé tělo s multifunkčním tlačítkem a kovová hlavice, která po spuštění působí na kůži vibracemi. Přístroj pracuje v několika režimech: 

  • Hloubkového čištění (mód „clean“),
  • Liftingového efektu (mód „ultra“)
  • A režimu sonoforézy – zapracování produktů do pokožky (mód „nutrition“).
Špachtle je provedena v ergonomickém designu.

Součástí balení je nabíječka s kabelem. Přístroj potěší zejména svým tvarem a lehkostí. Špachtle je bezdrátová, proto se s ní během práce snadno manipuluje.

Ultrazvuková špachtle a citlivá pleť

Procedura pokožku nedráždí, proto vyhoví i zákazníkům s citlivou pletí. Čištění špachtlí bychom si měli dopřávat 1× za 3 týdny.


Pleť během procedury nesmí být suchá!

Před zákrokem se špachtlí pokožku vždy navlhčete. Snadno tak předejdete podráždění a práci si usnadníte.

Dohlédněte na to, aby pokožka nebyla suchá během celého zákroku.


Sonoforéza – spolehlivé doručení aktivních látek do pokožky

Při sonoforéze pultrazvuk posiluje schopnost pokožky vstřebávat kosmetické přípravky. Špachtle rozvibruje tkáně, kůže se lépe prokrví, a tak umožní zapracovaným přípravkům proniknout hlouběji. Pro práci v režimu sonoforézy stačí špachtli otočit o 180 stupňů – kovovým nástavcem směrem dolů.

Pomocí špachtle lze zapracovávat séra šetrné kosmetiky: 

  • kyselinu hyaluronovou Hyaluron Essential,
  • Sérum Hyaluron Express Lifting
  • A 3% kyselinu hyaluronovou s oligopeptidy, Hyaluron Peptide Serum.

Séra lze kombinovat také s jehličkovou procedurou dermapenem.

Ultrazvukovou špachtli včetně sér v kabinetních baleních nabízíme profesionálům. Napište nám na Facebooku, jestli vám šetrné čištění vyhovuje a kde jste ho vyzkoušeli.

Mohlo by vás zajímat

Kategorie

Rozhovor: Ředitel NAFIGATE Cosmetics o chodu kosmetické firmy v období pandemie

Rok 2020 nachystal pro celý svět mnoho úskalí. Kosmeticky trh nebyl výjimkou. Proto jsme Ondřeje na téma obchodu, kosmetiky a pandemie vyzpovídali. Ptáme se, jak proběhla adaptace na rychlou změnu, jestli opatření pohnula chodem nebo na počínání firmy v nově nabytém volném čase.

Šetrná kosmetika a vrásky: radíme, po kterém produktu sáhnout

Kosmetika bojuje proti řadě nedostatků pokožky, většina z nás ale po přípravcích sáhne, když chceme zamezit vráskám. Poradíme vám, kdy a který z našich přípravků zvolit, abyste vráskám předešli nebo je zmírnili.

Ultrazvuková špachtle: čisticí a regenerační procedura pro každou pleť

Proč vyzkoušet ultrazvukovou špachtli? Zejména pro hloubkové čištění pomocí vysokofrekvenčních vibrací. U důkladného zbavování nečistot výhody špachtle nekončí. V článku objasníme, pro koho je špachtle vhodná, všechny její vlastnosti i princip fungování.