Ultrazvuková špachtle: čisticí a regenerační procedura pro každou pleť

Zpět

Proč vyzkoušet ultrazvukovou špachtli? Zejména pro hloubkové čištění pomocí vysokofrekvenčních vibrací. U důkladného zbavování nečistot výhody špachtle nekončí. V článku objasníme, pro koho je špachtle vhodná, všechny její vlastnosti i princip fungování.

Špachtle působí na pokožku vibracemi. Díky vibrování rozšiřuje místa mezi kožními buňkami, a tak uvolňuje ucpané póry a nečistoty z povrchu. Přejetím po ošetřeném místě následně odstraníme odumřelé kožní buňky na povrchu pokožky a černé tečky.

Během čištění zároveň dochází k mikromasáži, která podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a zdokonaluje prokrvování pokožky. Mikromasáž navíc zdokonaluje proces:

 
  • regenerace,
  • hydratace
  • a vyplavování nečistot.

Seznamte se

Špachtli tvoří černé tělo s multifunkčním tlačítkem a kovová hlavice, která po spuštění působí na kůži vibracemi. Přístroj pracuje v několika režimech: 

  • Hloubkového čištění (mód „clean“),
  • Liftingového efektu (mód „ultra“)
  • A režimu sonoforézy – zapracování produktů do pokožky (mód „nutrition“).
Špachtle je provedena v ergonomickém designu.

Součástí balení je nabíječka s kabelem. Přístroj potěší zejména svým tvarem a lehkostí. Špachtle je bezdrátová, proto se s ní během práce snadno manipuluje.

Ultrazvuková špachtle a citlivá pleť

Procedura pokožku nedráždí, proto vyhoví i zákazníkům s citlivou pletí. Čištění špachtlí bychom si měli dopřávat 1× za 3 týdny.


Pleť během procedury nesmí být suchá!

Před zákrokem se špachtlí pokožku vždy navlhčete. Snadno tak předejdete podráždění a práci si usnadníte.

Dohlédněte na to, aby pokožka nebyla suchá během celého zákroku.


Sonoforéza – spolehlivé doručení aktivních látek do pokožky

Při sonoforéze pultrazvuk posiluje schopnost pokožky vstřebávat kosmetické přípravky. Špachtle rozvibruje tkáně, kůže se lépe prokrví, a tak umožní zapracovaným přípravkům proniknout hlouběji. Pro práci v režimu sonoforézy stačí špachtli otočit o 180 stupňů – kovovým nástavcem směrem dolů.

Pomocí špachtle lze zapracovávat séra šetrné kosmetiky: 

  • kyselinu hyaluronovou Hyaluron Essential,
  • Sérum Hyaluron Express Lifting
  • A 3% kyselinu hyaluronovou s oligopeptidy, Hyaluron Peptide Serum.

Séra lze kombinovat také s jehličkovou procedurou dermapenem.

Ultrazvukovou špachtli včetně sér v kabinetních baleních nabízíme profesionálům. Napište nám na Facebooku, jestli vám šetrné čištění vyhovuje a kde jste ho vyzkoušeli.

Mohlo by vás zajímat

Kategorie

Aplikace krok za krokem: zjistěte, jak dostat z našich balíčků co nejvíce

Na obalu, v přiloženém letáku i na produktové stránce se dozvíte, jak naše produkty správně aplikovat. Co ale s balíčky? V článku rozebereme každou z našich sad a poradíme vám, jak postupovat, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Růžovka: jak pečovat o postiženou pleť a jak nemoc poznat

Trpí jí okolo 10 % z nás, nejčastěji pak ženy se světlejší pokožkou. Mnozí přitom o nepříjemném kožním onemocnění často nevědí. Poradíme, jak růžovku poznat, co dělat, když už se s ní potýkáme a jak jí nejít naproti.

Maskné: Jak se starat o akné způsobené nošením roušky

Ochrana dýchacích cest před viry je už více než rok každodenní součástí našeho života. Roušky mohou bohužel vést i ke kožním problémům. V článku poradíme, jak maskné chápat a naučíme se, jak tomuto specifickému druhu akné předcházet.