Blog

Kategorie

Vysvětlujeme, co se děje s vaší pletí po aplikaci kyseliny hyaluronové

Mluví se o ní jako o zázraku. A ne nadarmo. Účinky kyseliny hyaluronové uvidíte na pokožce téměř okamžitě. A když ji používáte pravidelně, pomáháte své pleti fungovat na plné otáčky a tím vrásky nejen redukujete, ale také jim předcházíte.

Mýty o kosmetice, které vám ničí pleť

Ranní líčení, cesta do práce, nakupování. Taky děláte některé činnosti tak automaticky, že už nad nimi ani moc nepřemýšlíte? Podívejte se, jestli není načase některou za zažitých zvyklostí změnit.

Začíná svatební sezóna. Na tyto 3 věci si dejte jako svatebčan pozor

Pokud máte toto léto v rodině svatbu, pravděpodobně se vše točí kolem nevěsty a ženicha. Maminky, babičky, svědkyně a další svatebčané nastávajících manželů si ovšem pozornost zaslouží stejně tak. Proto jsme pro vás připravili 3 důležité body, na které se zaměřit, když se jako svatebčan připravujete na svatbu.

2 procenta kyseliny hyaluronové jsou 100% čistá. Vysvětlíme, jak tomu rozumět

Co přesně znamená stoprocentní kyselina hyaluronová, jak se mění význam, když se přidá slovo „čistá”, a proč v kosmetice NAFIGATE nenajdete 100 procent kyseliny? Pomůžeme vám zorientovat se v terminologii a udělat si jednou provždy jasno v chápání čistoty a koncentrace.

Jeden den s Veronikou ze zákaznické podpory NAFIGATE

Nové objednávky, telefonáty, e-maily, ale i účast na veletrhu, příprava školení nebo testování nových produktů. Veronika Gebauerová, jejíž jméno znáte ze zákaznické podpory, se nikdy nenudí. Nahlédněte do zákulisí NAFIGATE a pojďte s Veronikou strávit jeden den.

4 tipy, jak zlepšit vztahy se snachou

Ona pořád kouká do telefonu a dětem na váš vkus dovoluje až příliš mnoho, vy jí zase připadáte nemoderní. A nemáte si spolu o čem povídat. Vztah mezi tchyní a snachou je podle výzkumů jedním z nejkomplikovanějších v rodině. Všechno se ale dá postupně zlepšit – zvlášť, když víte, jak na to.