Blog

Kategorie

2 procenta kyseliny hyaluronové jsou 100% čistá. Vysvětlíme, jak tomu rozumět

Co přesně znamená stoprocentní kyselina hyaluronová, jak se mění význam, když se přidá slovo „čistá”, a proč v kosmetice NAFIGATE nenajdete 100 procent kyseliny? Pomůžeme vám zorientovat se v terminologii a udělat si jednou provždy jasno v chápání čistoty a koncentrace.

Jeden den s Veronikou ze zákaznické podpory NAFIGATE

Nové objednávky, telefonáty, e-maily, ale i účast na veletrhu, příprava školení nebo testování nových produktů. Veronika Gebauerová, jejíž jméno znáte ze zákaznické podpory, se nikdy nenudí. Nahlédněte do zákulisí NAFIGATE a pojďte s Veronikou strávit jeden den.

4 tipy, jak zlepšit vztahy se snachou

Ona pořád kouká do telefonu a dětem na váš vkus dovoluje až příliš mnoho, vy jí zase připadáte nemoderní. A nemáte si spolu o čem povídat. Vztah mezi tchyní a snachou je podle výzkumů jedním z nejkomplikovanějších v rodině. Všechno se ale dá postupně zlepšit – zvlášť, když víte, jak na to.

„Nejdůležitější je čistota a velikost molekul kyseliny hyaluronové,” vysvětluje v rozhovoru farmaceutka Žofie Trpělková

Absolventka Farmaceutické fakulty v Hradci Králové Žofie Trpělková zkoumá působení látek v kosmetice a objevuje zahraniční kosmetické trendy. Dva roky se obojímu věnuje v týmu NAFIGATE Cosmetics. V rozhovoru vysvětluje, jak poznat kvalitní kyselinu hyaluronovou i jak blízká si je farmacie a kosmetika.

Takhle stárne vaše pleť. Pochopte životní cyklus kůže a udržte si mladistvost

Víte, který lidský orgán je největší? Pokud se rozhodujete mezi játry a žaludkem, možná vás překvapíme – je to kůže! I ta se totiž počítá mezi orgány.

Naučte se pózovat při focení a skryjte drobné nedostatky na tváři i postavě

Rodinná oslava, setkání se spolužáky, promoce nejstaršího vnoučete nebo křtiny toho nejmladšího. Příležitostí, kdy se objevíte před objektivem, je víc než dost. Pokud ale na fotkách místo radosti vidíte jen vrásky a povolené kontury obličeje, naučte se 6 triků, díky kterým drobné nedostatky rychle zakryjete.