Blog

Kategorie

Začíná svatební sezóna. Na tyto 3 věci si dejte jako svatebčan pozor

Pokud máte toto léto v rodině svatbu, pravděpodobně se vše točí kolem nevěsty a ženicha. Maminky, babičky, svědkyně a další svatebčané nastávajících manželů si ovšem pozornost zaslouží stejně tak. Proto jsme pro vás připravili 3 důležité body, na které se zaměřit, když se jako svatebčan připravujete na svatbu.

2 procenta kyseliny hyaluronové jsou 100% čistá. Vysvětlíme, jak tomu rozumět

Co přesně znamená stoprocentní kyselina hyaluronová, jak se mění význam, když se přidá slovo „čistá”, a proč v kosmetice NAFIGATE nenajdete 100 procent kyseliny? Pomůžeme vám zorientovat se v terminologii a udělat si jednou provždy jasno v chápání čistoty a koncentrace.

Jeden den s Veronikou ze zákaznické podpory NAFIGATE

Nové objednávky, telefonáty, e-maily, ale i účast na veletrhu, příprava školení nebo testování nových produktů. Veronika Gebauerová, jejíž jméno znáte ze zákaznické podpory, se nikdy nenudí. Nahlédněte do zákulisí NAFIGATE a pojďte s Veronikou strávit jeden den.

4 tipy, jak zlepšit vztahy se snachou

Ona pořád kouká do telefonu a dětem na váš vkus dovoluje až příliš mnoho, vy jí zase připadáte nemoderní. A nemáte si spolu o čem povídat. Vztah mezi tchyní a snachou je podle výzkumů jedním z nejkomplikovanějších v rodině. Všechno se ale dá postupně zlepšit – zvlášť, když víte, jak na to.

„Nejdůležitější je čistota a velikost molekul kyseliny hyaluronové,” vysvětluje v rozhovoru farmaceutka Žofie Trpělková

Absolventka Farmaceutické fakulty v Hradci Králové Žofie Trpělková zkoumá působení látek v kosmetice a objevuje zahraniční kosmetické trendy. Dva roky se obojímu věnuje v týmu NAFIGATE Cosmetics. V rozhovoru vysvětluje, jak poznat kvalitní kyselinu hyaluronovou i jak blízká si je farmacie a kosmetika.

Takhle stárne vaše pleť. Pochopte životní cyklus kůže a udržte si mladistvost

Víte, který lidský orgán je největší? Pokud se rozhodujete mezi játry a žaludkem, možná vás překvapíme – je to kůže! I ta se totiž počítá mezi orgány.