Blog

Kategorie

Pečujte o svoji pleť při mikromasáži

Že klasická masáž odstraňuje bolest a vede k uvolnění organismu, určitě víte. Za zkoušku stojí také méně známá mikromasáž očního okolí, která zlepšuje průchodnost dutin a prokrvuje pleť. Zjistěte, pro koho se procedura hodí, a jak na základní domácí postup.

Vyzkoušejte kyseliny, které prospívají pleti

Určitě si z hodin chemie pamatujete lahvičky s barevnými tekutinami. Byly mezi nimi i nebezpečné žíraviny jako kyselina sírová či dusičná. Jenže existují i kyseliny velmi prospěšné pro člověka.

Jak na mladší vzhled? Využijte triky s make-upem i poznatky vědy

S přibývajícími roky se mění celé tělo a pleť není výjimkou. Drobné i větší vrásky ale můžete správnou péčí a vhodným používáním make-upu regulovat.

Objevte hormony a vitamíny zodpovědné za dobrou náladu a lepší pleť

Pokožka potřebuje po zimě vzpruhu. Nemusíte ale hned jezdit do lázní nebo navštěvovat dermatologa. Využijte raději sílu a účinek dostupných vitamínů a přirozených hormonů.

Podívejte se, jaké látky obsahuje noční krém od NAFIGATE Cosmetics

Noc znamená pro kůži čas odpočinku a prostor pro regeneraci. Pokud chcete své pokožce pomoci využít tento čas na maximum, dopřejte jí dostatek vitamínů, živin a látek, které usnadní průnik složek krému do kůže.

10 vitamínů, které pomáhají vaší pleti

Kůže je největší orgán lidského těla. I přesto ale při výběru vitamínů častěji myslíme na své vlasy nebo nehty. Dostatečný přísun správných vitamínů je přitom pro kůži stejně důležitý jako pro zbytek těla.