Produkty

Kategorie

Vánoční balíček krémů 1

denní krém, noční krém, tónovací krém

VYŽIVUJE A HYDRATUJE PLEŤ A SJEDNOCUJE JEJÍ TÓN

Balíček obsahuje krémy pro všechny příležitosti. Denní krém pleť hydratuje, noční ji vyživí a regeneruje. CC krém oceníte při lehkém začervenání pokožky, kdy vám pomůže sjednotit tón pleti.

Vánoční balíček krému 2

krémy

DLOUHODOBĚ HYDRATUJE POKOŽKU

Balíček krémů je sestavený pro každodenní použití a vytváří kompletní péči o pleť. Hydratuje ji, regeneruje, vyživuje a dokonce se postará i o citlivé oční okolí, kde redukuje mimické vrásky a kruhy pod očima.

Vánoční balíček hydratační péče 50+

Omlazující sérum a krém

VYŽIVUJE, HYDRATUJE A REGENERUJE ZRALOU PLEŤ

Šetrná kosmetika dodá pleti intenzivní hydrataci a zpevní ji. Balíček je sestavený pro unavenou pleť s vráskami a mimickými rýhami. Neobsahuje parabeny ani parfemaci, a proto šetrně pečuje o pleť.

Vánoční balíček hydratační péče 40+

Sérum, Oční sérum, Noční krém, Denní krém, Oční krém

ZMÍRŇUJE VRÁSKY A MIMICKÉ RÝHY

Balíček zajistí základní péči unavené pleti. Hydratuje, zpevňuje a omlazuje pokožku s vráskami a mimickými rýhami. Neobsahuje parabeny ani parfemaci, a proto šetrně pečuje o pleť.

Vánoční balíček hydratační péče 25+

Kyselina hyaluronová, Oční sérum, Denní, krém, Noční krém, Oční krém

PEČUJE O POKOŽKU STARŠÍ 25 LET

Balíček zajistí základní péči a hydrataci mladší pleti s prvními projevy stárnutí. Neobsahuje parabeny ani parfemaci, a proto šetrně pečuje o pleť.

Vánoční balíček pro čištění pleti

tonikum, odličovací olej, čisticí maska

ODLIČUJE A ČISTÍ PLEŤ

Správné čištění pleti je základ. Balíček zajistí odlíčení všech druhů make-upu včetně voděodolného, odstranění nečistot a přebytečné mastnoty. Maska navíc zbaví pleť černých teček.

"Po několika týdnech používání odličovacího oleje mám jemnější kůži na obličeji"

Vánoční balíček péče o oční okolí

sérum, krém, maska

REDUKUJE VRÁSKY OČNÍHO OKOLÍ

Oční okolí je velmi citlivé a proto je potřeba se o něj šetrně pečovat. O to se postará právě kombinace nanovlákenné masky, očního séra a krému. Produkty pleť hydratují, redukují vrásky, kruhy pod očima a rozjasní oční okolí.

Vánoční balíček pleťových masek

pleťové masky

INTENZIVNĚ PEČUJE O PLEŤ

Balíček zajistí intenzivní péči o pleť. Zlepšuje vzhled pokožky – čistí pleť a póry, hydratuje a regeneruje buňky, dodává pleti potřebné minerály, vitamíny a posílí obranyschopnost pokožky.

Vánoční balíček okamžitá redukce vrásek

pleťové masky

VIDITELNĚ REDUKUJE VRÁSKY OČNÍHO OKOLÍ

Podoční vyhlazující maska představuje neinvazivní a okamžité vypnutí vrásek díky nanovlákenné masce, kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému. Aplikací podoční masky dochází okamžitě k vyhlazení vrásek, redukci podočních vaků a kruhů pod očima.

Zasíláme vzorečky za cenu poštovného

Nepořizujte si zajíce v pytli. NAFIGATE kosmetiku nejprve vyzkoušejte. A když si po zaslání vzorečků zakoupíte jakýkoliv z našich přípravků, odečteme od něj cenu, kterou za vzorečky zaplatíte.