Produkty

Kategorie

Balíček hydratační péče 25+

hydratační sérum, oční sérum, denní krém, noční krém, vzorek CC krému – 1397 Kč

ZÁKLADNÍ HYDRATAČNÍ PÉČE PRO MLADOU PLEŤ

Balíček obsahuje NAFIGATE Kyselinu Hyaluronovou, NAFIGATE Oční Sérum, NAFIGATE hydratační denní krém, NAFIGATE regenerační noční krém a zdarma získáte vzorek CC krému.

Balíček hydratační péče 40+

hydratační sérum, oční sérum, denní krém, noční krém a vzorek CC krému – 1558 Kč

ZÁKLADNÍ HYDRATAČNÍ PÉČE PRO UNAVENOU PLEŤ

Balíček obsahuje NAFIGATE Anti-Aging Sérum, NAFIGATE Oční Sérum, NAFIGATE hydratační denní krém, NAFIGATE regenerační noční krém a zdarma získáte vzorek CC krému.

Balíček péče o oční okolí

oční sérum, oční krém, nanovlákenná maska a vzorek nočního krému - 1323 Kč

HYDRATUJE A REDUKUJE VRÁSKY V OKOLÍ OČÍ

Balíček obsahuje NAFIGATE HydraLift Complex Eye-Cream, vyhlazující podoční masku Nano Eye Lift, NAFIGATE Oční Sérum a zdarma vzorek NAFIGATE regeneračního nočního krému.

Balíček čisticí sady pro citlivou pleť

odličovací olej, čisticí maska, tonikum - 837 Kč

DOKONALE ČISTÍ A PEČUJE O PLEŤ

Správné čištění pleti je základ. Balíček zajistí odlíčení všech druhů make-upu včetně voděodolného, odstranění nečistot a přebytečné mastnoty. Maska navíc zbaví pleť černých teček.

Balíček hydratační péče 50+

omlazující krém a sérum – 1199 Kč

VYŽIVUJE, HYDRATUJE A REGENERUJE ZRALOU PLEŤ

Pleť po padesátce ztrácí svoji pružnost a i nenápadné vrásky na pleti více vyniknou. Proto si zralá pleť zaslouží péči na míru – takovou, která pokožku vyživí, zregeneruje a zredukuje vrásky.

Akční balíček pro obnovu pleti

sérum, tonikum a sprchové mléko – 798 Kč

REGENERUJE PLEŤ V LETNÍM OBDOBÍ

Dopřejte v létě pokožce pořádnou regeneraci s šetrným peelingem zdarma. Srpnový balíček uleví celému tělu od nečistot. Sprchové mléko s přírodním polymerem P3HB odstraní odumřelé kožní buňky, hydratační tonikum zbaví pleť nečistot a kyselina hyaluronová redukuje nedokonalosti pleti, které se pod náporem slunečních paprsků tvoří rychleji.

Zasíláme vzorečky za cenu poštovného

Nepořizujte si zajíce v pytli. NAFIGATE kosmetiku nejprve vyzkoušejte. A když si po zaslání vzorečků zakoupíte jakýkoliv z našich přípravků, odečteme od něj cenu, kterou za vzorečky zaplatíte.