Produkty

Kategorie

Vánoční balíček hydratační péče 30+

Hydratační sérum, oční sérum, denní krém, noční krém - 1738 Kč

PEČUJE O PLEŤ PO TŘICÁTÉM ROCE

Kompletní kosmetická péče, která zabrání prvním projevům stárnutí pleti. Balíček předchází vzniku prvních vrásek, projasňuje a vyhlazuje oční okolí, dodává vysoký podíl nezbytných pro správnou funkci a regeneraci pokožky, intenzivně hydratuje a pomocí oligopeptidů zachovává její pružnost a pevnost.

Vánoční balíček hydratační péče 50+

omlazující sérum a krém - 1 079Kč

VYŽIVUJE, HYDRATUJE A REGENERUJE ZRALOU PLEŤ

Safírová řada pokožku intenzivně hydratuje a pomáhá jí vytvářet kolagen, který se stará o to, aby si pleť zachovala svou pružnost a nevykazovala vrásky. Krém navíc pokožce dodá řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů, které posílí kožní bariéru a ochrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy.

Vánoční balíček krémů

Denní, noční, oční krém – 898 Kč

REGENERUJE, VYŽIVUJE PLEŤ A OČNÍ OKOLÍ

Trojice lehkých a šetrných krémů. Denní krém pleti dodá nezbytné látky, které pomohou se vypořádat s nepříznivými okolními vlivy a noční krém pomůže k regeneraci pokožky během spánku. Oční krém okolí očí rozzáří a vyhladí.

Vánoční balíček pro čištění pleti s olejem

odličovací olej, tonikum, maska – 754 Kč

DOKONALE ČISTÍ A PEČUJE O PLEŤ

Trojice přípravků vyčistí i citlivou pokožku do posledního póru. Šetrný odličovací olej zbaví pleť make-upu a obsažené přírodní oleje pokožku vyživí. Přebytečné nečistoty dočistí hydratační tonikum a usazené póry uvolní čisticí maska pomocí aktivního bambusového uhlí, které odstraní i černé tečky.

Vánoční balíček pro čištění pleti s mlékem

mléko, maska, tonikum – 663 Kč

ŠETRNĚ ČISTÍ, ODLIČUJE PLEŤ A ODSTRAŇUJE ČERNÉ TEČKY

Čistící mléko šetrně odlíčí pleť pomocí přírodních látek – zejména díky výtažku z kokosu a mandlového oleje. O zbylé nečistoty a lehkou hydrataci se postará lehké tonikum. Černé tečky odstraní slupovací maska pomocí aktivního uhlí z bambusu.

Vánoční balíček tělové kosmetiky

Sprchové mléko, mýdlo – 359 Kč

ŠETRNĚ ČISTÍ PLEŤ A ODSTRAŇUJE ODUMŘELÉ KOŽNÍ BUŇKY

Šetrná alternativatělové kosmetiky. Sprchové mléko a ručně vyráběné mýdlo čistí pokožku pomocí přírodního polymeru P3HB, který se narozdíl od běžných mikroplastů po použití rozkládá na přírodní látky, a proto neškodí přírodě. Oba přípravky navíc pokožku zjemňují, lehce hydratují a zanechávají krásnou kokosovou vůni.

Vánoční balíček trochu jinak 30+

Hydratační sérum, oční sérum, denní krém, noční krém – 1 738 Kč

5 % Z VÝDĚLKU PUTUJE POTŘEBNÝM

Kompletní kosmetická péče, která zabrání prvním projevům stárnutí pleti. Balíček předchází vzniku prvních vrásek, projasňuje a vyhlazuje oční okolí, dodává vysoký podíl nezbytných pro správnou funkci a regeneraci pokožky, intenzivně hydratuje a pomocí oligopeptidů zachovává její pružnost a pevnost. Z každého prodaného balíčku darujeme 5 % výdělku potřebným na cestě z nesnáze.

Vánoční balíček trochu jinak 50+

omlazující sérum a krém – 1 079Kč

5 % Z VÝDĚLKU PUTUJE POTŘEBNÝM

Safírová řada pokožku intenzivně hydratuje a pomáhá jí vytvářet kolagen, který se stará o to, aby si pleť zachovala svou pružnost a nevykazovala vrásky. Krém navíc pokožce dodá řadu vitamínů, minerálů a antioxidantů, které posílí kožní bariéru a ochrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Z každého prodaného balíčku darujeme 5 % výdělku potřebným na cestě z nesnáze.

Vánoční balíček trochu jinak tělová kosmetika

Sprchové mléko, mýdlo – 359 Kč

5 % Z VÝDĚLKU PUTUJE POTŘEBNÝM

Šetrná alternativa tělové kosmetiky. Sprchové mléko a ručně vyráběné mýdlo čistí pokožku pomocí přírodního polymeru P3HB, který se narozdíl od běžných mikroplastů po použití rozkládá na přírodní látky, a proto neškodí přírodě. Oba přípravky navíc pokožku zjemňují, lehce hydratují a zanechávají krásnou kokosovou vůni. Z každého prodaného balíčku darujeme 5 % výdělku potřebným na cestě z nesnáze.

Zasíláme vzorečky za cenu poštovného

Nepořizujte si zajíce v pytli. NAFIGATE kosmetiku nejprve vyzkoušejte. A když si po zaslání vzorečků zakoupíte jakýkoliv z našich přípravků, odečteme od něj cenu, kterou za vzorečky zaplatíte.