Anna, 47 let

Lékárnice

nanovlákenná podoční maska Nano Eye Lift

„Práce s lidmi mě i po letech stále těší. Ve volném čase si ráda přečtu dobrou knížku, zajdu do divadla nebo na koncert. Několik let také pravidelně cvičím jógu a pilates. O víkendech nejraději vyrážím relaxovat do přírody, mám ráda dlouhé procházky nejlépe v lesích a na horách.

S kosmetikou NAFIGATE mě seznámila dcera. Nejdřív jsem vyzkoušela denní krém a protože se mi osvědčil, začala jsem používat i další produkty – noční krém, sérum s kyselinou hyaluronovou, oční sérum a podoční masku.

U masky jsem nejprve měla strach z aplikace. Ale návod byl srozumitelný, maska se mi používala jednoduše.

Po nanesení jsem cítila mírné pnutí, což mi bylo příjemné.

Okamžitě jsem viděla účinek – menší vrásky zmizely úplně, větší se vyhladily. Nejlepší efekt byl v den aplikace a den potom.

U všech výrobků NAFIGATE jsem byla příjemně překvapená. Ne každá kosmetika totiž vyyhovuje mojí citlivé pleti. NAFIGATE mě přesvědčila, jsem s ní spokojená a také vidím výsledky. V budoucnu určitě vyzkouším i další produkty a novinky. A navíc je ČESKÁ.”

Šetrná péče podoční masky

Kyselina hylauronová

Pomáhá s hydratací pleti díky své schopnosti vázat na sebe velké množství vody.

Vitamín E 

Snižuje množství volných radikálů, zlepšuje obranyschopnost kožní bariéry a zabraňuje dehydrataci pleti.

Nanovlákna

Nanovlákenná membrána otevírá póry pokožky a umožňuje průnik kyseliny hyaluronové a živin z krému hluboko do kůže.

Olej z vinné révy

Je bohatý na vitamín E a díky obsaženým fenolickým sloučeninám má antioxidační účinky. Brání stárnutí pleti.

Recenze

„Maska Nano Eye Lift mě velmi příjemně překvapila, mohu jen doporučit.”
Helena Hlaváčiková
„Po nalepení došlo v průběhu druhého dne až k neskutečnýmu vypnutí mé pokožky. Nejen, že jsem vnučku na závěrečné v tanečních překvapila mladistvým vzhledem, ale ještě jsem si to užila tak, jako by mi bylo o 20 let míň.”
Zdeňka R.
„Vaše podoční maska je úžasná. Tak účinný kosmetický prostředek jsem dosud nevyzkoušela. Přeji hodně úspěchů do dalšího podnikání.”
Michaela Stříbrná

Chcete se podělit o svůj příběh, nebo zkušenost s NAFIGATE kosmetikou?

Napište svůj příběh nebo zkušenost Veronice Gebauerové

info@nafigatecosmetics.cz

Testujeme sami na sobě

Ondřej Mynář

CEO

„Nano Eye Lift byl nejčastějším používaným přípravkem před svatbou mého bratra. Všichni ocenili velmi rychlé liftingové účinky na vrásky kolem očí a jeho celodenní účinek.”

Iveta Žvaková

ODBORNÁ KONZULTANTKA PRO ČR

„Na patentovaných nano maskách se mi líbí okamžitě viditelný efekt. Dokonale rozjasní a vypne oční okolí jako bych si pleť vyžehlila.”

Nano Eye Lift

Podoční maska neinvazivně vyhlazuje vrásky a redukuje otoky pod očima. Podle testů Státního zdravotního ústavu vyhlazuje maska 75 % vrásek. Účinek patentované nanovlákenné masky, séra s kyselinou hyaluronovou a výživného krému je viditelný i po jednorázové aplikaci.

Další příběhy

tónovací CC krém

Simona, 42 let

„Kosmetiku jsem nikdy moc nepoužívala, ale u tohoto krému vidím , že funguje a má velmi pozitivní účinky.”

dvoufázový odličovací olej 

Hana, 57 let 

„Olej mi krásně vyčistil pleť. Dobře se používá, je příjemný a doslova pleť vzpruží. Největší výhodu ale vidím v hloubce vyčištění, ten pocit byl skvělý.”

oční krém

Martina , 30 let

„Kruhy pod očima máme bohužel v rodině. Proto mě lákala možnost vyzkoušet oční krém. Protože se nemaluji, tak byla změna po užívání očního krému dobře viditelná.”