Barbora, 29 let

designérka

pleťová maska pro intenzivní hydrataci

„Baví mě šití šatů, navrhování interiérů a cestování. Také mám ráda sledování seriálů a filmů.

Používám anti-aging sérum z kozího mléka, denní krémy a v zimě přidávám intenzivnější hydratační krém. Mám zkušenosti s pleťovými maskami, peelingy a pravidelně čistím pleť odličovacími přípravky.

Na NAFIGATE kosmetice mi je sympatické, že jde o českou firmu, která pracuje s nanotechnologiemi.

Maska se snadno aplikovala, stačila i tenká vrstva, rychle se vpila a pleť opravdu intenzivně hydratovala. Účinky byly hned vidět a hlavně cítit. Obzvlášť v suchém vzduchu v kanceláři nebo ve vydýchaném a mnohdy přetopeném divadle je maska skvělá.

Ačkoliv je přípravek bez parfemace, něco jsem po nanesení cítila. Asi další složky masky.”

Šetrná péče hydratační masky

Myramaze®

Směs aktivních látek, která obsahuje extrakt z jihoafrického keře Myrothamnus flabellifolia.

Výtažek pokožku regeneruje a zlepšuje její vzhled. Jediná aplikace stačí k tomu, aby extrakt ochránil pokožku před dehydratací po dobu 48 hodin.

Kyselina hyaluronová

Váže na sebe až 4 000× více vody, než sama váží. Neexistuje žádná látka se srovnatelnými vlastnostmi. Díky tomu intenzivně hydratuje pleť a redukuje vrásky i mimické rýhy.

Recenze

„Novú vylepšenú vzorku hydratačnej masky som vyskúšala, po nanesení bola veľmi príjemná na tvári, žiadne štípanie, celý deň som mala po nej dobrý pocit, pleť bola aj na druhý deň žiarivá, hydratovaná a jemná.”
V.
„Zdravím všetky kolegyne. Dnes mi prišla hydratačná maska (tester), vyskúšala som na sebe — niečo úžasné. Teraz v lete ako dať smädnému vodu. Ďakujem.“
Anna Vidova - „CeReZ“ Centrum regenerácie, zdravia a krásy
"Masku doporučuji všem, kteří mají problém se suchou pletí. Výtažek z rostliny Myramaze má opravdu skvělé účinky."
Helena Šňupíková

Chcete se podělit o svůj příběh, nebo zkušenost s NAFIGATE kosmetikou?

Napište svůj příběh nebo zkušenost Veronice Gebauerové

info@nafigatecosmetics.cz

Testujeme sami na sobě

Ondřej Mynář 

CEO

Hydratační maska je velmi příjemná a dobře se doplňuje s ostatními produkty NAFIGATE pro celkové ošetření. Pleť je hydratovaná a ihned po aplikaci je vidět účinek. 

Jana Křivová

OBCHODNÍ MANAŽERKA

Obsahuje výtažky z pouštní rostliny, která v suchém stavu přežije dlouhé období sucha a poté s pomocí pár kapek vody je schopna se opět zazelenat. Tuto schopnost jsme přenesli také do naší hydratační masky a díky tomu dochází k optimální hydrataci pokožky

hydratační maska

Pleťová maska pro intenzivní hydrataci. Maska chrání pokožku před dehydratací po dobu 48 hodin. Navrací pleti elasticitu a posiluje kožní bariéru.

Další příběhy

čisticí maska s bambusovým uhlím  

Dominika, 23 let

„Maska se používala dobře, jen jsem si musela dávat pozor a nenanášet ji přes jemné chloupky na okraji obličeje. Po sloupnutí jsem měla z pleti krásně jemný pocit.”

vyživující maska

Lenka P., 40 let

„Maska je lehoučká, snadno se vstřebává i používá. Nečekala jsem až takový hydratační efekt.”

oční krém

Martina, 30 let

„Kruhy pod očima máme bohužel v rodině. Proto mě lákala možnost vyzkoušet oční krém. Protože se nemaluji, tak byla změna po užívání očního krému dobře viditelná.”