Dominika, 23 let

studentka

čisticí maska s bambusovým uhlím

„Mám ráda aktivní životní styl v kombinaci s městskou kulturou. Jezdíme s manželem do hor a na skály, rádi běžkujeme. K tomu mě ale zajímá kulturní dění a mezinárodní vztahy, které studuji.

Kosmetiku si hodně hlídám, protože mám problematickou pleť. Používám čisticí gel a denní krém s kyselinou salicylovou.

NAFIGATE čisticí maska se mi používala dobře. Asi 30 vteřin po první aplikaci mě hodně pálila, až mě to překvapilo, ale zasychání bylo velice příjemné. Navíc dobře poznáte, kdy už je maska připravena na sloupnutí.

Aby se dobře slupovala, je potřeba nanést poměrně velkou vrstvu masky. A také jsem po první aplikaci zjistila, že si musím dávat pozor a neaplikovat masku přes jemné chloupky na okraji obličeje. Po sloupnutí jsem měla z pleti krásně jemný pocit, opravdu jsem cítila, že jsou póry kůže čisté.

Sympatické je, že kosmetika NAFIGATE neobsahuje parabeny. Čekám totiž miminko, a tak se chci na čisté složení a šetrnost kosmetiky ještě více zaměřit.”

Šetrná péče čisticí masky

Aktivní uhlí z bambusu

V pleťové masce funguje jako magnet, který přitahuje maz a nečistoty.

Měď

Podporuje syntézu keratinu a podílí se na ochraně buněčných mechanismů.

Hořčík

Zlepšuje produkci energie a podílí se na správné funkci imunitního systému kožních buněk.

Zinek

Podporuje syntézu kolagenních vláken a je nezbytným prvkem pro správný růst buněk.

Recenze

"Každodenní pomocník v boji se začínající pubertou. Perfektně pleť vyčistí a zklidní. Sundávání masky a sledování výsledku působení masky také stojí za to."
Jana Křivová
"Tuto masku jsem aplikovala na synovce, po sloupnutí masky, byla pleť krásně čistá. Maska je vhodná pro věkovou kategorii 20+, hodí se na mastnou a smíšenou pleť, pěkně čistí pleť i póry."
Jana Ihnatíková
"Masku mohu osobně doporučit každému, kdo hledá produkt, který dokáže rychle a účinně zatočit s černými tečkami a jinými nečistotami na obličeji."
Daniel Lukács

Chcete se podělit o svůj příběh, nebo zkušenost s NAFIGATE kosmetikou?

Napište svůj příběh nebo zkušenost Veronice Gebauerové

info@nafigatecosmetics.cz

Testujeme sami na sobě

Žofie Trpělková

FaRMACEUTKA

„Je to pomocník očního krému v boji s kruhy a váčky pod očima, obsahuje směs odlišných aktivních látek než oční krém, takže se spolu vzájemně doplňují.”

Helena Šňupíková

Produktová Manažerka

"Na černou slupovací masku jsem se hodně těšila, jelikož černé tečky mě pronásledují už od puberty. Teď mám konečně v ruce to, co mi pomáhá se jich zbavit."

Bamboo Charcoal Mask

Čisticí maska s bambusovým uhlím. Zlepšuje vzhled pokožky – čistí pleť a póry. Maska regeneruje buňky, dodává pleti potřebné minerály a má antioxidační účinky.

Další příběhy

hydratační maska

Barbora, 29 let

„Jednoduchá aplikace. Používala jsem ji i pro rychlou hydrataci pleti, třeba před tím, než jsem šla do divadla.”

vyživující maska

Lenka P, 40 let 

„Maska je lehoučká, snadno se vstřebává i používá. Nečekala jsem až takový hydratační efekt.”

oční sérum 

Markéta, 47 let

„Nejvíce mě trápilo povislé oční okolí, ale po aplikaci vidím rozdíl. Sérum na mě udělalo velký dojem, jsem velmi příjemně překvapená.”