Martina, 30 let

Copywriterka

oční krém

„Jsem neustále v pohybu. Běhám, lezu po skalách a víkendy trávím nejčastěji v přírodě. Vůbec se nelíčím, nemám na to čas a ani mě to nebaví. Proto oceňuji, když je kosmetika skladná a aplikuje se snadno.

Vrásky zatím moc neřeším. Nějaké na čele mám, ale protože nosím ofinu, nejsou vidět. Trápí mě ale kruhy pod očima. Má je i moje mamka a babička, zkrátka rodina se nezapře.

Oční krém mě nadchl. Malé balení, které nezabere v batohu příliš místa, ale vydrží dlouho (mně asi 3 měsíce), takže nemusím neustále kupovat další.

Snadno se roztírá a nijak nevoní. Po první aplikaci mě trochu štípal, což mě překvapilo, ale při druhé už bylo vše v pořádku. Asi nebyla pleť zvyklá na takovou dávku živin. :) Po přibližně měsíci používání se mi kruhy pod očima začaly zesvětlovat. A hlavně jsem se zbavila “pytlů” a otoků pod očima. Pleť kolem očí mám teď pevnější a vypadá zdravěji.

Na NAFIGATE oceňuji vědecké zázemí a blízký vztah se zákaznicemi. Když mám problém, stačí zvednout telefon a vím, že mi dámy ze zákaznické péče poradí.” 

Šetrná péče očního krému

Chlorella

Výtažek z jednobuněčné sladkovodní řasy zesvětluje kruhy pod očima.

Reforcyl

Směs látek v kombinaci se směsí Dermochllorela posiluje strukturu krevních cév. Zužuje žilky, redukuje váčky a zesvětluje kruhy pod očima.

Ovesný olej

Brání rozkladu kolagenu a elastinu.

Mandlový olej 

Obsahuje vitamíny E, D, B, skvalen a zinek. Zanechává pokožku měkkou a hebkou.

Recenze

„Je super!”
Šárka Albrechtová
„Klientka Maruška je na mateřské dovolené a protože její ďáblík moc nespí, nenechá spát ani maminku, která to odnáší tím, že se jí dělají kruhy pod očima. Doporučila jsem jí užívání nového očního krému HYDRALIFT COMPLEX EYE-CREAM.”
Visage Team Pribáňová
„Používám, za mě spokojenost.”
Monika Fialka

Chcete se podělit o svůj příběh, nebo zkušenost s NAFIGATE kosmetikou?

Napište svůj příběh nebo zkušenost Veronice Gebauerové

info@nafigatecosmetics.cz

Testujeme sami na sobě

Jan Hrůza

ManažeR Logistiky

„Jeden z produktů, který mě mile překvapil a sám ho využívám. Je bohatý na vitamíny a antioxidanty.”

Jana Křivová

Obchodní manažerka

„Občas není na spánek moc času… V takovém případě sáhnu vždy po očním krému, který zesvětlí kruhy pod očima díky výtažku z řasy Chlorella.”

oční krém

Lehký krém zesvětluje kruhy pod očima, redukuje vrásky kolem očí a pomáhá předcházet jejich vzniku. Výtažek řasy Chlorella podporuje syntézu kolagenu. Krém tak šetrně regeneruje citlivou pleť očního okolí.

Další příběhy

hydratační denní krém

Agata, 53 let

„Líbí se mi, že krém má neutrální vůni. Má hutnější konzistenci, což není na škodu, protože se dobře rozetře a rychle vstřebá.”

omlazující sérum

Eva, 40 let

„Vyzkoušela jsem hodně kosmetiky, ale tahle mě nadchla. Dokonce i kolegyně v práci říkají, že vypadám mladší.”

odličovací olej

Hana, 57 let

„Olej mi krásně vyčistil pleť. Dobře se používá, je příjemný a doslova pleť vzpruží. Největší výhodu ale vidím v hloubce vyčištění, ten pocit byl skvělý.”