Vánoce trochu jinak

 Klasickou vánoční nabídku letos rozšiřujeme o 3 balíčky ve speciálních taštičkách.

Ekologické taštičky ušila ostravská chráněná dílna z nevyužitých skladových zásob výrobních firem. My jim – začleněním do vánočního portfolia – vdechujeme nový život.

To samé můžete udělat i vy. Díky odolnosti materiálu nemusí taštička sloužit pouze jako jednorázové vánoční balení. Je tak jen na vás, jak ji po štědrém dni dále využijete.

Balíčky chceme ukázat, že si můžeme zabalit dárky i bez vytváření odpadu. Z každého balíčku navíc darujeme 5 % výdělku potřebným na cestě z nesnáze.

Všechna potvrzení k zaslaným darům z výdělků balíčků budeme průběžně zveřejňovat:

Potvrzení č.1, č.2,

"Spolupráce s Nafigate vznikla velmi příjemně a organicky. Vždy je pro mě motivující pracovat s lidmi, pro které jsou důležité nové vize a udržitelnost a přesně to byl klíčový motiv při vymýšlení obalů pro tuto Vánoční kolekci Nafigate Cosmetics. Hlavní naší společnou ideou bylo vytvořit produkt, který nejenže potěší obdarovaného, ale bude praktický i k jiným účelům - třeba jako kosmetický pytlík na cesty nebo na nákup zeleniny. Materiály vybíráme z obchodu Textile Mountain, kde prodávají zachráněnou (deadstockovou) metráž a ušité jsou v ostravské chráněné dílně Spirála. I když jsem se podílela na navrhování "pouze" Vánočního obalu, myslím, že Nafigate Cosmetics dávají jasný signál, co jsou jejich priority a z toho mám velkou radost. "
Anna Vácová – realizátorka balíčků

Veškeré podpory prostřednictvím nákupu si moc vážíme.