Vánoční balíčky
pro babičky a maminky

Potěšte pod letošním stromečkem babičky a maminky kosmetikou vytvořenou na základě dojmů a zkušeností zákazníků.

Balíčky pečují o všechny typy pleti – v pokročilém věku i v době, kdy pokožka vykazuje první vrásky. Kompletní péči zaručí vysoké podíly aktivních látek, mezi které patří arganový olej, skvalen nebo kyselina hyaluronová.

Vánoční balíčky 

Vánoční balíček hydratační péče 30+

Nadělte štědrou péči o pleť s projevy prvních příznaků stárnutí. Balíček předchází vzniku prvních vrásek, projasní oční okolí a dodá pokožce vysoký podíl aktivních látek. Navíc podporuje regeneraci pokožky, hydratuje pomocí 3% kyseliny hyaluronové a pomocí oligopeptidů zachovává správnou funkci kožních buněk.

Vánoční balíček hydratační péče 50+

Nadělte péči pro zralou pleť na míru babičkám nebo maminkám. Safírová řada intenzivně hydratuje a podporuje tvorbu kolagenu, díky kterého si pokožka zachová pružnost a pevnost Krém pleti dodává vitamíny, minerály a antioxidanty potřebné pro správnou funkci kožní bariéry.

Vánoční balíček krémů

Trojice lehkých a šetrných krémů potěší pod stromečkem každou věkovou kategorii. Denní krém dodá pleti nezbytné látky a pomohou se vypořádat s nepříznivými okolními vlivy. Noční krém podpoří regeneraci pokožky během spánku. HydraLift Complex Eye-Cream na závěr rozjasní a posílí oční okolí.

Vánoční sada pro péči o akné

Kompletní péči o aknózní pleť ocení nejen náctiletí. Ošetřit pokožku pomocí jednoduché tříkrokové péče zvládne každý: o proceduru se postara šetrný hydratační gel, Maska s přírodním polymerem P3HB a krém s mandlovým olejem.

Recenze zákazníků 

„Pleť okamžitě nasála to, co měla, a cítila jsem, jak se příjemně napnula. Po aplikaci je zjemnění a vyrovnání pleti cítit.”
Lenka Š. – Hydratační péče 50 +
„S gely s kyselinou hyaluronovou jsem velice spokojená. Ocenila jsem je hlavně ve chvíli, kdy jsem si nechala omladit laserem pleť kolem očí a očního okolí. Několikrát denně jsem sérum aplikovala a pomohlo mi jak k revitalizaci pleti, tak k jejímu omlazení.”
Lucie Pondělíčková – Oční sérum z hydratačního balíčku 30+
„Zkusila jsem váš denní krém a musím říct, že to vypadá, že to je ono. Pleť se pomalu zvláčňuje a je svěží jako dřív.”
Jana F. – Denní krém z balíčku tří krému a hydratační péče 30+

Zákaznický servis

Veronika Gebauerová

VEDOUCÍ ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Ráda vám poradím s výběrem ideálního balíčku, jiným nákupem nebo jakoukoliv nejasností.

zákaznický chat

info@nafigatecosmetics.cz

+420 733 144 437