website NAFIGATE Cosmetics Přeskočit na obsah
Nafigate cosmetics česká kosmetika s vysokém obsahem aktivních látek a kyselinou hyaluronovou

Česká kosmetika

s vysokým obsahem aktivních látek a kyselinou hyaluronovou

Nafigate cosmetics česká kosmetika s vysokém obsahem aktivních látek a kyselinou hyaluronovou

Hydratační balíčky

pro každodenní péči o pleť

Česká kosmetika

vyvíjena pro spokojenost a potřeby profesionálů

Česká kosmetika

naše produkty vyvíjíme a vyrábíme v České republice

Doručení ZDARMA

při nákupu nad 1499 Kč hradíme poštovné za vás

JSME PROFESIONÁLOVÉ

věří nám více než 10 tisíc zákazníků a stovky salónů

Zákaznická péče

odpoví vám kosmetický specialista a farmaceutka

NAFIGATE COSMETICS

Naši kosmetiku sami zkoušíme, máme pod kontrolou její složení i výrobní proces. Pečlivě vybíráme každou látku, analyzujeme její účinky a možnosti kombinací s ostatními látkami. Proto máme jistotu, že účinně a dlouhodobě pečují o pleť.

NEPŘEHLÉDNĚTE

Nejúčinější séra s kyselinou hyaluronovou

Séra obsahují nejvyšší % aktivních látek nezbytných pro maximální účinky naší kosmetiky. Objevte naše nejoblíbenější séra s kyselinou hyaluronovou.

Prohlédnout
OBJEVTE

Novinka - akné řada

Komplexní péče o aknózní pleť v jakémkoliv věku.

Prohlédnout

Oblíbené kolekce

NÁZORY ODBORNÍKŮ

Kvalitu naší kosmetiky chválí profesionálové z oborů farmaceutiky a dermatologie, kteří rádi zodpoví vaše doplňující dotazy ohledně nákupu.

DERMATOLOGIE

MUDr. Eva Mlynářová

„Přípravky NAFIGATE Cosmetics doporučuji svým zákazníkům pro dlouhodobou hydratační péči a vysoký obsah aktivních látek.“

Prozkoumat
FARMACIE

PharmDr. Žofie Jarolímová, PhD.

"Česká značka, která vyrábí poctivou kosmetiku bez zatěžujících látek a parfemace. Tým se pečlivě stará o zákazníky, kterým nabízí pohled do složení všech produktů. Každý si tak může být jistý jejich čistotou. Nejraději mám naše vysoce účinná séra s vynikajícím obsahem aktivních látek.“

Více
ÚČINKY NA ZÁKLADĚ STUDIÍ

Pečlivě vybíráme každou látku na základě vědeckých studií, analyzujeme její účinky a možnosti kombinací s ostatními látkami. Proto máme jistotu, že účinně pečují o pleť.

VLASTNÍ VÝZKUM A VÝVOJ

Klíč ke kráse nacházíme ve vědě. Vyvíjíme unikátní receptury a sledujeme světové trendy. V kosmetice využíváme nové technologie.

MYSLÍME NA VŠECHNY TYPY PLETI

Do našich kosmetických přípravků jsme vložili jen ověřené látky ve správném poměru. Proto jsou šetrné pro vaši pleť a nezpůsobují silné reakce. Nepoužíváme parabeny ani parfemaci.

Partnerství

Nové produkty připravujeme na základě vašich podnětů. Ať už jde o první návrh nebo finální doladění složení. Nic nemusíme tajit, vysvětlujeme účinky všech produktů i jednotlivých látek.

O nás

RECENZE NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

Sérum Skin Recovery jsem měla možnost otestovat a jsem s ním velice spokojená. Dobře se roztírá a po zaschnutí je cítit jemné pnutí. Drobné vrásky se dokonce viditelně vyhladily téměř okamžitě.

Dana Davidová

Hyaluron Peptide Serum je dalším z milníků portfolia šetrné kosmetiky. Oligopeptidy jsou totiž jednou z nejmodernějších látek v kosmetice s nejlepší odezvou na trhu, a tudíž i důkazem, že NAFIGATE Cosmetics neotálí a jde s dobou a vědou.

Daniel Lukács

Asi po týdnu používání ráno a večer jsem měla pleť projasněnější, póry méně znatelné a celá pokožka na obličeji byla taková nadýchaná.

M. B.

NAPSALI O NÁS

Blog

Novinky a zajímavosti ze světa kosmetiky a NAFIGATE Cosmetics

 • Lipidy: tuky, které pomáhají
  září 21, 2023

  Lipidy: tuky, které pomáhají

  Dopřáváte pleti poctivou hydrataci, ale máte pocit, že pokožce stále něco chybí? Možná se příliš vyhýbáte tukům. I jejich nedostatek může vést k podrážděné a unavené pokožce. Zodpovídají totiž za správnou funkci kožní bariéry…
  Přečíst ihned
 • 3 nečekaná místa, kde se vyplatí chránit před sluncem
  květen 31, 2023

  3 nečekaná místa, kde se vyplatí chránit před sluncem

  O správném používání opalovacích přípravků jsme řekli mnoho – víme, že bychom na krém s dostatečným faktorem neměli zapomínat vždy, kdy vyrážíme ven. I v případech, kdy slunce nepálí. Existuje ale několik nečekaných situací, které stojí za vyjímečnou pozornost.  Úskalí...

  Přečíst ihned