Vánoční balíček hydratační péče 25+

Kyselina hyaluronová, Oční sérum, Denní, krém, Noční krém, Oční krém

PEČUJE O POKOŽKU STARŠÍ 25 LET

Balíček zajistí základní péči a hydrataci mladší pleti s prvními projevy stárnutí. Neobsahuje parabeny ani parfemaci, a proto šetrně pečuje o pleť.

Vánoční balíček hydratační péče 40+

Sérum, Oční sérum, Noční krém, Denní krém, Oční krém

ZMÍRŇUJE VRÁSKY A MIMICKÉ RÝHY

Balíček zajistí základní péči unavené pleti. Hydratuje, zpevňuje a omlazuje pokožku s vráskami a mimickými rýhami. Neobsahuje parabeny ani parfemaci, a proto šetrně pečuje o pleť.

Vánoční balíček hydratační péče 50+

Omlazující sérum a krém

VYŽIVUJE, HYDRATUJE A REGENERUJE ZRALOU PLEŤ

Šetrná kosmetika dodá pleti intenzivní hydrataci a zpevní ji. Balíček je sestavený pro unavenou pleť s vráskami a mimickými rýhami. Neobsahuje parabeny ani parfemaci, a proto šetrně pečuje o pleť.

Vánoční balíček krémů 1

denní krém, noční krém, tónovací krém

VYŽIVUJE A HYDRATUJE PLEŤ A SJEDNOCUJE JEJÍ TÓN

Balíček obsahuje krémy pro všechny příležitosti. Denní krém pleť hydratuje, noční ji vyživí a regeneruje. CC krém oceníte při lehkém začervenání pokožky, kdy vám pomůže sjednotit tón pleti.

Vánoční balíček krému 2

krémy

DLOUHODOBĚ HYDRATUJE POKOŽKU

Balíček krémů je sestavený pro každodenní použití a vytváří kompletní péči o pleť. Hydratuje ji, regeneruje, vyživuje a dokonce se postará i o citlivé oční okolí, kde redukuje mimické vrásky a kruhy pod očima.

Vánoční balíček okamžitá redukce vrásek

pleťové masky

VIDITELNĚ REDUKUJE VRÁSKY OČNÍHO OKOLÍ

Podoční vyhlazující maska představuje neinvazivní a okamžité vypnutí vrásek díky nanovlákenné masce, kyselině hyaluronové a vyživujícímu krému. Aplikací podoční masky dochází okamžitě k vyhlazení vrásek, redukci podočních vaků a kruhů pod očima.

Vánoční balíček péče o oční okolí

sérum, krém, maska

REDUKUJE VRÁSKY OČNÍHO OKOLÍ

Oční okolí je velmi citlivé a proto je potřeba se o něj šetrně pečovat. O to se postará právě kombinace nanovlákenné masky, očního séra a krému. Produkty pleť hydratují, redukují vrásky, kruhy pod očima a rozjasní oční okolí.

Vánoční balíček pleťových masek

pleťové masky

INTENZIVNĚ PEČUJE O PLEŤ

Balíček zajistí intenzivní péči o pleť. Zlepšuje vzhled pokožky – čistí pleť a póry, hydratuje a regeneruje buňky, dodává pleti potřebné minerály, vitamíny a posílí obranyschopnost pokožky.

Vánoční balíček pro čištění pleti

tonikum, odličovací olej, čisticí maska

ODLIČUJE A ČISTÍ PLEŤ

Správné čištění pleti je základ. Balíček zajistí odlíčení všech druhů make-upu včetně voděodolného, odstranění nečistot a přebytečné mastnoty. Maska navíc zbaví pleť černých teček.

"Po několika týdnech používání odličovacího oleje mám jemnější kůži na obličeji"

Pokud nevíte, který balíček nejlépe vyhoví potřebám pleti vašich blízkých, zavolejte nebo napište Veronice, která vám ráda poradí.

+420 733 144 437

info@nafigatecosmetics.cz