Vítejte na novém e-shopu NAFIGATE. Pokud jste registrovaní, obnovte si prosím vaše heslo přes Zapomenuté heslo.

Okamžitá redukce vrásek: jak fungují nanovlákenné podoční masky

„Viditelné výsledky ihned po aplikaci, nejvýraznější efekt po 48 hodinách“. Na účinky Nano Eye Liftu nedáme dopustit. Jde totiž o ukázkový produkt, který spojuje naše primární hodnoty, vědu a účinnost. Jak ale tento inovativní kosmetický doplněk funguje?

Vrásky vypínají česká nanovlákna

Nanovlákno si můžeme představit jako nit o rozměrech, které oko nedokáže spatřit. Množství okolo 1 gramu by obtočilo celou Zemi kolem rovníku.

Ultratenká vlákna vznikají díky elektrospinningu, který polymer natahuje a zužuje tak dlouho, dokud nedosáhne nanorozměrů. S přelomovou technologií přišel Oldřich Jirsák a dodnes ji využívá český stroj Nanospider, na kterém vznikají i naše nanovlákna.

Proces zvlákňování v Nanospideru.

Během zvlákňování se nanovlákna skládají do membrán s flexibilními vlastnostmi, které výrazně převyšují funkci standardních tkanin a netkaných textilií. Díky unikátním schopnostem pomáhají také v lékařství, inženýrství a filtračních zařízeních.

Membrány pomáhají hydratovat i redukovat vrásky

Nanovlákna prospívají pokožce zejména díky 2 schopnostem:

  • podporují vyhlazování pleti
  • a fungují jako transportní systém pro aktivní látky.

Proč tolik vrstev?

Podoční maska se skládá ze 3 částí: z nosné podložky, která chrání membránu před poškozením, dělící vrstvy a samotné nanovlákenné membrány. 

Membrána je tak maximálně chráněna před poškozením a může během aplikace doručit maximální efekt.

Membrána aplikovaná na pokožku začne díky smrštění nanovláken otevírat póry. Pleť tak lépe přijímá sérum a krém, který jsme aplikovali pod a na masku. Malým molekulám z přípravku membrána umožňuje pronikat hlouběji do pokožky


Velké molekuly produktu zůstávají na povrchu, kde díky maskám okamžitě hydratují pleť. Nejintenzivnější účinky se však dostavují po 48 hodinách.

Tvar masek odpovídá podoční oblasti, ve které okamžitá redukce vrásek vhodná, zejména před plesy, svatbami a jinými společenskými událostmi.

Rychlá aplikace s okamžitými výsledky

Balení Nano Eye Lift obsahuje vše potřebné k dosažení plnohodnotného zážitku a účinků nanovlákenné membrány: 

  • 8 párů nanovlákenných masek na podoční okolí,
  • kyselinu hyaluronovou pro hydrataci pleti 
  • a výživný krém, který aplikujeme na závěr.
 1. Malé množství kyseliny hyaluronové rozetřete po celé ploše bílé části podoční masky. 2. Aplikujte masku bílou stranou na kůži co nejblíže k podočnímu okolí. Oddělte hnědou nosnou podložku. 3. Po 1 minutě naneste přes aplikovanou bílou masku výživný krém a nechte 30 minut působit. 4. Jemným tahem sejměte masku z pokožky. Pleť zlehka potřete výživným krémem.

Ve spřízněných kosmetických salonech můžete vyzkoušet účinky Nano Liftingu na celé tváři, podbradku i dekoltu.

Účinky podočních masek před aplikací (vlevo) a po ní (vpravo).

Otestovali jste už nanovlákenné membrány na vlastní kůži? Dejte nám vědět v komentářích, nebo na našem Facebooku.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz