website Výhodné Balíčky NAFIGATE Cosmetics - NAFIGATE Cosmetics Přeskočit na obsah

KOMPLETNÍ PÉČE S VÝHODNÝMI BALÍČKY

Nechte sestavení ideální kombinace produktů na nás. Jednoduše si vyberte balíček a navíc ušetřete 5 % z běžné ceny.

Doplňte balíček o vhodný odličovací přípravek, přidejte něco navíc na konec a vytvořte kompletní, co nejdokonalejší rutinu pro vaši pleť.

NEZBYTNÝ KROK Č. 1

Připravte pokožku na péči s balčíky důsledným očištěním a odlíčením – nejlépe tím nejvhodnějším přípravkem pro váš typ pleti.

Cleansing OIl

Dvoufázový odličovací olej šetrně odličuje klasický i voděodolný make-up, rovněž zjemňuje pleť a regeneruje po kontaktu s UV zářením. Vhodný zejména pro suchý typ pleti.

Cleansing & Moisturizing Tonic

Lehce hydratační tonikum vhodné k použití na způsob pleťové vody. Ideální pro dočištění pokožky po všech odličovacích přípravcích.

Cleansing Milk

Šetrné odličovací mléko čistí pleť pomocí přírodních látek, které se zároveň starají o optimální hydrataci. Vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Cleansing Gel

Gel pečuje o pokožku, nenarušuje kožní bariéru, neucpává póry, a navíc poskytuje lehkou hydrataci. Vhodný pro citlivější typy pleti a problematickou pokožku.

NĚCO NA ZÁVĚR

Zakončete rutinu něčím extra: od pořádné dávky antoxidantů nebo dodatečné hydratace v jakýkoliv okamžik.

Antioxidant Oil

Antioxidační olej využijte třeba jako chytrý hydratační doplněk – jednoduše s ním zakončete vaši rutinu. Olej díky své konzistence pokožku zacelí, předejde tak únikům hydratačního séra a jeho účinky posílí.

Refreshing Water with Liposomes

Hydratace, péče o vlasy i rychlé osvěžení pleti. Vše zvládne osvěžující voda. Díky rozprašovači poslouží snadno a rychle kdekoliv.

Nano Eye Lift

Podoční masky vypínají vrásky pomocí klombinace nanovláken výživného krému a kyseliny hyaluronové. Po aplikaci dochází okamžitě k vyhlazení vrásek a redukci kruhů pod očima.

Skin Restore Serum

Sérum ošetřuje extrémně vysušenou a namáhanou pleť. Regeneruje vyčerpanou pokožku po nečekané zátěži nebo v případech vyššího stupně podráždění, jako je holení nebo tetování.

NEVÍTE SI RADY S VÝBĚREM?

Váháte nad volbou vhodného balíčku, nebo si nejste jisti, který z odličovacích přípravků je pro vás ten nejlepší? Ozvěte se nám. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

+420 733 144 437

info@nafigatecosmetics.cz