website Pro profesionály - NAFIGATE Cosmetics Přeskočit na obsah

Pro profesionály

PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NAFIGATE

Přímý kontakt s kosmetičkami je pro nás absolutní prioritou. Nemáme problém dorazit do vašich salonů, kde osobně probereme vaše požadavky. Rovněž si zakládáme na rychlé a efektivní komunikaci po telefonu a e-mailu. Co nejrychleji řešíme dodávání, produktů, materiálů a vzorků naší kosmetiky. Přednostně řešíme případný servis. S přeprodejem produktů rádi pomůžeme třeba sestavením ošetření na míru nebo uspořádáním dnu pro ženy přímo ve vašem salonu.

Váš názor se odráží na vývoji našeho produktového portfolia. Na základě vašich podnětů navrhujeme receptury, které sami otestujeme, navzorkujeme, a poté zašleme vám. Dle odborného názoru kosmetičky a spokojenosti vaší klientely se rozhodujeme o zveřejnění přípravku na trh.

VÝHODY SPOLUPRÁCE

Přípravky k práci do salonu i na přeprodej vašim klientům.

Portfolio navržené tak, aby přípravky šly kombinovat s cizími značkami.

Produkty a speciální balení určené jen pro kosmetičky. 

Exkluzivní přípravky a kabinetní balení do salonů k prodeji na základě IČ.

Produkty vhodné k zapracování pod kosmetické přístroje.

Možnost vyzkoušet konzistenci zdarma prostřednictvím vzorků.

PROFESIONÁLNÍ PORTFOLIO

S našimi přípravky dokážete provést kompletní kosmetické ošetření – od čištění pleti až po masáž. Profesionální portfolio obsahuje produkty speciálně do rukou profesionálů.

Nejoblíbenější a nejpoužívanější přípravky navíc nabízíme v praktických kabinetních baleních pro komfortnější a efektivnější práci.

Čištění pleti

Séra

Krémy

Masky

Nano Lifting

Přístroje

HODNOCENÍ SPOLUPRÁCE S NAFIGATE

Náš tým

Jana Ihnatíková

ODBORNÁ KONZULTANTKA PRO MORAVSKÝ KRAJ

+420 734 201 244
jana.ihnatikova@nafigatecosmetics.cz

Iveta Mynářová

ODBORNÁ KONZULTANTKA PRO ČECHY A SLOVENSKO

+420 734 238 458
iveta.zvakova@nafigatecosmetics.cz 

POMÁHÁME S OBSAHEM A MARKETINGEM

Atraktivní příspěvky na webových stránkách, Facebooku nebo Instagramu hrajou klíčovou roli v budování vztahu s klientelou. Rádi podáme pomocnou ruku při tvorbě obsahu na sociální sítě, grafickými podklady nebo videi. Stačí se ozvat našim obchodním zástupkyním. 

Pro nákup a prohlédnutí portfolia je nutné vyplnit formulář. Do jednoho pracovního dne vás bude kontaktovat obchodní zástupce pro dokončení registrace.

Registrovat >