website Školení a semináře - NAFIGATE Cosmetics Přeskočit na obsah

Školení a semináře

POŘÁDÁME CERTIFIKOVANÉ KURZY A ŠKOLENÍ

Členové našeho týmu jsou rovněž školiteli v několika kosmetických odvětvích. Díky tomu pro vás můžeme pořádat certifikované kurzy ve vybraných městech, ale ve vašem salonu.

CO ŠKOLÍME

PRODUKTOVÉ ŠKOLENÍ

Seznámíme vás s celým produktovým portfoliem šetrné kosmetiky NAFIGATE. Získáte přehled o složení přípravků, jejich správném použití i o prodejních argumentech pro vaše klientky.PŘIHLÁSIT SE

Přihlásit se

HENNA BROWS

Seminář moderní úpravy obočí s teoretickou i praktickou částí, která obsahuje architekturu obočí, barvení a vyměřování na modelce.

PŘIHLÁSTI SE

MEZOTERAPIE DERMAPENEM

Důkladně vám představíme mikrojehličkovou techniku . Prakticky si vyzkoušíte postup procedury a seznámíte se s účinky této neinvazivní metody.

Přihlásit se

PREZENTACE PŘÍSTROJŮ

Jsme dodavateli dermapenu, ultrazvukové špachtle a galvanické žehličky. Během kurzu vás zasvětíme do práce s přístroji a společně si používání vyzkoušíme na modelce.

Přihlásit se

ŠKOLENÍ JSOU CERTIFIKOVANÁ

Po úspěšném absolvování produktového školení, kurzu Henny Brows a mezoterapie získáte certifikát, nutné podklady pro hygienu a dárek.

HODNOCENÍ ABSOLVENTŮ

Před 2 roky jsem se zúčastnila školení firmy NAFIGATE s paní Ihnatíkovou. Školení se týkalo dermapera. Prezentace paní Ihnatíkové byla věcná, jasná a srozumitelná. Dermapero předvedla a my si mohly práci na modelce přímo vyzkoušet. Zapracování kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev pokožky mě zaujalo natolik, že jej od té doby při procedurách využívám.

Dana Davidová

Absolvovala jsem již dvě školení NAFIGATE. Naučila jsem se kosmetiku využívat a kombinovat s dalšími produkty. Děvčata, která nám informace předávají, jsou milá, trpělivá a mají profesionální vystupování. Výměna zkušeností všech zúčastněných je bonusem navíc. Těším se na další ročník.

Jana Strušková