website Udržitelnost - NAFIGATE Cosmetics Přeskočit na obsah

Udržitelnost

Myslíme na planetu

Jen tak můžeme dosáhnout udržitelnosti naší značky v plném měřítku. Chceme vyrábět účinnou kosmetiku s minimálním dopadem na přírodu. Zároveň bereme ohled i na vás. Výsledkem bude udržitelná kosmetika, která respektuje přírodu i zákazníka.

Přípravky převážně plníme do polyetylénových balení, se kterými si současné recyklační technologie poradí nejlépe. Očištěný a správně vytřízený polyetylénový obal snadno najde opětovné využití. Liší se tak od bioplastů, jehož recycklace je stále komplikovaná.

Více

Produkty doručujeme v recyklovatelných krabicích s výplní z udržitelných materiálů. Některé najdou své opětovné uplatnění, ostatní se rozloží na přírodní látky.

Více

Podporujeme vývoj přírodního polymeru P3HB – netoxické, tělu vlastní látky, která se beze zbytku rozloží ve vodě. Přírodní polymer P3HB je kosmetickou látkou budoucnosti. Účinně nahrazuje plastový peeling, chemické UV filtry a pohlcovače pachů. Vše bez negativních dopadů na přírodu.

Více

Nemyslíme jen na sebe. Podporou vývoje přírodního polymeru P3HB se rozšíří výrobní kapacity, což umožní nabízet tuto látku i ostatním kosmetickým firmám. 5 % tržeb z každého prodaného produktu s přírodním polymerem P3HB věnujeme na další etapy vývoje.

NAŠE CESTA ZA UDRŽITELNOSTÍ