Vítejte na novém e-shopu NAFIGATE. Pokud jste registrovaní, obnovte si prosím vaše heslo přes Zapomenuté heslo.

Ultrazvuková špachtle: čisticí a regenerační procedura pro každou pleť

Proč vyzkoušet ultrazvukovou špachtli? Zejména pro hloubkové čištění pomocí vysokofrekvenčních vibrací. U důkladného zbavování nečistot výhody špachtle nekončí. V článku objasníme, pro koho je špachtle vhodná, všechny její vlastnosti i princip fungování.

 

Špachtle působí na pokožku vibracemi. Díky vibrování rozšiřuje místa mezi kožními buňkami, a tak uvolňuje ucpané póry a nečistoty z povrchu. Přejetím po ošetřeném místě následně odstraníme odumřelé kožní buňky na povrchu pokožky a černé tečky.

Během čištění zároveň dochází k mikromasáži, která podporuje tvorbu kolagenu, elastinu a zdokonaluje prokrvování pokožky. Mikromasáž navíc zdokonaluje proces:

 • regenerace,
 • hydratace
 • a vyplavování nečistot.

Seznamte se

Špachtli tvoří černé tělo s multifunkčním tlačítkem a kovová hlavice, která po spuštění působí na kůži vibracemi. Přístroj pracuje v několika režimech: 

 • Hloubkového čištění (mód „clean“),
 • Liftingového efektu (mód „ultra“)
 • A režimu sonoforézy – zapracování produktů do pokožky (mód „nutrition“).

Špachtle má ergonomický design, díky kterému skvěle padne do ruky a ulehčí práci. 

Součástí balení je nabíječka s kabelem. Přístroj potěší zejména svým tvarem a lehkostí. Špachtle je bezdrátová, proto se s ní během práce snadno manipuluje.

Jak často používat ultrazvukovou špachtli

Procedura pokožku nedráždí, proto vyhoví i zákazníkům s citlivou pletí. Čištění špachtlí bychom si měli dopřávat 1× za 3 týdny.

 

Obáváte se rizik? 

Nemusíte, při práci se špachtlí stačí dohlédnout jen na několik faktorů:

 • Před zákrokem pokožku vždy navlhčete. Snadno tak předejdete podráždění a práci si usnadníte. Dohlédněte na to, aby pokožka nebyla suchá během celého zákroku.
 • S procedurou to nepřehánějte. 
 
 
 Sonoforéza – spolehlivé doručení aktivních látek do pokožky
 

Při sonoforéze pultrazvuk posiluje schopnost pokožky vstřebávat kosmetické přípravky. Špachtle rozvibruje tkáně, kůže se lépe prokrví, a tak umožní zapracovaným přípravkům proniknout hlouběji. Pro práci v režimu sonoforézy stačí špachtli otočit o 180 stupňů – kovovým nástavcem směrem dolů.

Pomocí špachtle lze zapracovávat séra NAFIGATE šetrné kosmetiky: 

 • kyselinu hyaluronovou Hyaluron Essential,
 • Sérum Hyaluron Express Lifting
 • A 3% kyselinu hyaluronovou s oligopeptidy, Hyaluron Peptide Serum.

Séra lze kombinovat také s jehličkovou procedurou dermapenem.

Ultrazvukovou špachtli včetně sér v kabinetních baleních nabízíme profesionálům. Napište nám na Facebooku, jestli vám šetrné čištění vyhovuje a kde jste ho vyzkoušeli.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz