Urychlete regeneraci pokožky se Skin Restore sérem

Zpět

V určitých momentech podrobujeme pleť zákrokům, se kterými se tělo musí vyrovnat. V kosmetickém oboru může jít o mezoterapeutické ošetření. V osobním životě pak například o holení, při kterém můžeme pokožku podráždit. Skin Restore Serum v těchto případech pokožce rychle pomůže. 

Rankám, zarudnutí po depilaci nebo popraskání pokožky se občas nevyhneme. V takových situacích je třeba pokožce dodat látky, které jí pomohou zregenerovat. To neplatí pouze pro každodenní rutinu, ale i pro určité kosmetické zákroky, které s funkcí obnovy kůže přímo pracují.

Z těchto důvodů a na popud kosmetiček jsme vyvinuli Skin Restore Serum, které kromě doplnění závěrečného ošetření mezoterapeutické procedury pomáhá i v ostatních případech, kdy je potřeba pokožku zregenerovat.

Mezoterapie a reakce pleti na mikrojehličky

Mezoterapie využívá schopnosti regenerace kůže. Jehličky vytváří na pokožce miniaturní kanálky. Kůže na tato mikrotraumata reaguje vyplavováním růstových faktorů, které:

 • podporují produkci kolagenu 
 • A stimulují tvorbu nových kožních buněk. 
 • Pleť je ve výsledku jemnější, pružnější a hebčí.

Pomocí mezoterapie doporučujeme zapracovávat speciální séra NAFIGATE, jejichž efekt je díky proceduře účinnější. Přečtěte si článek o tom, jak si neinvazivní mezoterapie dermapenem rozumí s šetrnou kosmetikou.

Pleť běžně reaguje na mezoterapii zarudnutím. Během několika hodin po zákroku totiž pleť intenzivně pracuje na obnově tkání. Nabízí se proto, abychom tělu s regenerací po mezoterapii pomohli.

Skin Restore Serum podpoří regeneraci pleti například v těchto případech.

Jak pečovat o pleť po proceduře 

Ihned po zákrocích může pleť vykazovat několik reakcí, mezi které patří

 • zarudnutí,
 • pocit suchosti
 • a narušení kožní bariéry.

Ačkoliv mohou být tyto reakce nepříznivé, pouze potvrzují, že pokožka pracuje na své obnově. Skin Restore Sérum pleti dodá látky, které tuto regeneraci posílí, a také

 • zlepší její elasticitu, 
 • urychlí tvorbu kolagenu
 • a posílí kožní bariéru.

Taurin získal své jméno podle zvířete, z jehož tkání byl původně získáván – býka. Sérum obsahuje jeho syntetickou formu.

Taurin a ženšen posílí pokožku

Aminokyselina taurin je přirozenou součástí lidského těla. Na pokožku působí ochrannými a stabilizačními účinky. Nachází se v druhé nejsvrchnější vrstvě kůže, kde udržuje stálé množství vody v buňkách a jejich okolí. Díky tomu prodlužuje jejich životnost a chrání pokožku před vysoušením a loupáním.

Pokud taurin pokožce dodáme pomocí séra, urychlí její regenerační systém a posílí kožní buňky. Účinky taurinu podporuje sibiřský ženšen, který navíc pomáhá pokožce lépe odolávat stresovým situacím a nepříznivým vnějším vlivům.

Ženšen je adaptogen, což znamená, že patří mezi rostliny, které stabilizují a podporují metabolismus a zvyšují odolnost organismu vůči stresu bez vedlejších nepříznivých účinků.

Na šetrné hydrataci se podílí několik látek

Při regeneraci pleti hraje nedílnou součást voda. Vysušená pokožka více svědí, produkuje větší množství mazu a snadno se podráždí. Sérum obsahuje řadu látek, které pokožku hydratují a pomáhají udržet vysoký podíl vody v pokožce.

Hlavní hydratační látkou Skin Restore séra je kyselina hyaluronová. Její funkci dále doplňuje: 

 • glycerin,
 • extrakt z červené řasy,
 • pollulan
 • a výtažek z chmelových šištic, který je účinný zejména pro zralou pleť.

Chmelové šištice navíc brání rozkladu kolagenu a zklidňují pokožku.

Zelené řasy vypínají a zpevňují pleť 

Pro rychlou regeneraci pokožky je nutná správná funkce buněk. O tu se postará kvas ze zelené řasy Chlorella Vulgaris a živiny z lupiny bílé. Přírodní směs podpoří tvorbu proteinů, které odpovídají za přilnavost a pohyb buněk v pokožce. Tak urychlují přesun buněk do míst, kde to pokožka v daný moment nejvíce potřebuje a napravuje nedokonalosti.

Součástí séra je i směs aktivních látek Pepha-Tight, která pomocí extraktu z mořské řasy Nannochloropsis oculata a polysacharidu pollulanu pokožku vypíná a dlouhodobě zpevňuje. Látka stimuluje syntézu kolagenu, který je důležitý pro hebký a pružný vzhled pleti.

Z procedury dermapenem včetně aplikace Skin Restore séra kosmetičky proškolíme za dopoledne. Stačí se přihlásit na jeden z našich seminářů, které pořádáme po celé české a slovenské republice

Sérum doporučujeme pro muže i ženy od věku 25 let na všechny typy pleti včetně citlivé.

Další aktivní a pomocné látky

Aqua

Voda, působí jako rozpouštědlo.
C13-15 Alkane Uhlovodík z cukrové třtiny. Změkčuje konzistenci produktu, tak usnadňuje jeho roztírání. 
Sodium Benzoate Konzervant. Zabraňuje množení hub a bakterií.

Potassium Sorbate

Sorban draselný působí proti plísním, houbám a kvasinkám.
Caprylyl glycol Látka podporující protimikrobní a stabilizační účinky.
Phenylpropanol Konzervant přírodního původu.
Sorbic Acid Konzervant. Chrání produkt proti bakteriím.  
Benzoic acid Konzervant. Prodlužuje životnost přípravku. 
Coco-Caprylate / Caprate Výtažek z kokosového oleje. Zajišťuje optimální hydrataci kůže a zlepšuje roztíratelnost produktu.
Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer Látka stabilizující texturu a hustotu přípravku.
Helianthus Annuus Seed Oil Slunečnicový olej dodává pleti vitamín E a betakaroten. Chrání tak pokožku proti volným radikálům. Je také bohatý na cenné nasycené mastné kyseliny.
Tocopherol Forma vitaminu E. Snižuje množství volných radikálů a posiluje obranyschopnost kožní bariéry.
Ethyl Ferulate Antioxidant. Chrání pleť před volnými radikály a zářením z elektronických přístrojů.
Panthenol Alkoholový analog kyseliny pantotenové, který má hydratační, regenerační a zklidňující účinky.
Sodium Hydroxide Hydroxid sodný reguluje optimální hodnotu pH.

Jak probíhá vaše procedura po mezoterapeutickém zákroku? Napište nám na Facebook nebo do naší specializované skupiny.

Mohlo by vás zajímat

Kategorie

Aplikace krok za krokem: zjistěte, jak dostat z našich balíčků co nejvíce

Na obalu, v přiloženém letáku i na produktové stránce se dozvíte, jak naše produkty správně aplikovat. Co ale s balíčky? V článku rozebereme každou z našich sad a poradíme vám, jak postupovat, abyste dosáhli nejlepších výsledků.

Růžovka: jak pečovat o postiženou pleť a jak nemoc poznat

Trpí jí okolo 10 % z nás, nejčastěji pak ženy se světlejší pokožkou. Mnozí přitom o nepříjemném kožním onemocnění často nevědí. Poradíme, jak růžovku poznat, co dělat, když už se s ní potýkáme a jak jí nejít naproti.

Maskné: Jak se starat o akné způsobené nošením roušky

Ochrana dýchacích cest před viry je už více než rok každodenní součástí našeho života. Roušky mohou bohužel vést i ke kožním problémům. V článku poradíme, jak maskné chápat a naučíme se, jak tomuto specifickému druhu akné předcházet.