Eva, 40 let

Instruktorka v Azylovém domě pro matky s dětmi

anti-aging sérum

„Miluji svou praci, protoze mě v životě naplňuje pomáhat lidem, kteří jsou v nouzi a potřebují nějakým způsobem pomoci. Miluji také svoji rodinu, která mě drží nad vodou, když potřebuji pomoc já. Ve volném čase hodně čtu, hlavně detektivky nebo psychologické příběhy ze života a ráda jezdím na výlety.

Mám ráda vůni kávy, moře a květin. Jedna z mých neřestí je čokoláda, což se projevuje i na mé postavě, ale je to zkrátka silnější než já.

O kosmetiku jsem se zajímala vždycky. Vyzkoušela jsem různé druhy ‚lékárenských‘ přípravků. Jen mi přijde, že po čase začne být moje pleť na séra ‚rezistentní‘ a přestanou mi pomáhat.

Anti-aging Sérum mě nadchlo. Konzistence je hladká a příjemná, sérum se dobře roztírá a za chvíli se vstřebalo.

I kolegyně mi říkají, že vypadám mladší. Líbí se mi, jak je kosmetika lehká a působí čistě. Oceňuji, že v séru nejsou parabeny a chemikálie.”

Šetrná péče anti-Aging Séra

Liftonin Xpert

Směs látek, která kontroluje a aktivně podporuje tvorbu vlastního kolagenu.

Kyselina hyaluronová

Redukuje vrásky i mimické rýhy. Hloubkově hydratuje unavenou pleť.

Recenze

„Vyhovuje mi omlazující emulze, která vyplňuje drobné vrásky. Kosmetika NAFIGATE je vynikající a za rozumnou cenu.”
Jana Secová
„Naprostá spokojenost, pravidelně používám. Vyhovuje.”
Lenka Kneslová
„Po doporučení vaší poradkyně jsem se rozhodla sérum zkombinovat s vaší Kyselinou Hyaluronovou a jaké bylo mé překvapení, že to opravdu FUNGUJE!!! Nejsou to žádné marketingové triky, ale ozkoušená realita.”
Jana S.

Chcete se podělit o svůj příběh, nebo zkušenost s NAFIGATE kosmetikou?

Napište svůj příběh nebo zkušenost Veronice Gebauerové

info@nafigatecosmetics.cz

Testujeme sami na sobě

Jana Ihnatíková

ODBORNÁ KONZULTANTKA PRO ČR

„Patří mezi mé oblíbené produkty, toto sérum bych doporučila věkové kategorii od 40+ let, zpevňuje kontury obličeje a podbradku, obsahuje 7 aktivních látek, podporuje tvorbu kolagenu.”

Ondřej Mynář

CEO

„Sérum testovala moje maminka. Výsledky byly viditelné, zpevnila se jí pleť na obličeji i kůže pod bradou. Tubička jí vydržela asi 10 týdnů.”

anti-aging sérum

Liftingové sérum s 3 velikostmi molekul 100% čisté kyseliny hyaluronové oživuje a intenzivně hydratuje unavenou pleť. Sérum podporuje prostředí pro tvorbu kolagenu a elastinu a díky tomu remoduluje povadlé kontury obličeje a podbradku.

Další příběhy

oční sérum

Markéta, 47 let

„Nejvíce mě trápilo povislé oční okolí, ale po aplikaci vidím rozdíl. Sérum na mě udělalo velký dojem, jsem velmi příjemně překvapená.”

omlazující sérum

Eva, 40 let

„Vyzkoušela jsem hodně kosmetiky, ale tahle mě nadchla. Dokonce i kolegyně v práci říkají, že vypadám mladší.”

nanovlákenná podoční maska

Anna , 47 let

„Nejprve jsem měla obavy, že aplikace bude příliš složitá. Návod byl ale srozumitelný a vše se aplikovalo jednoduše. Výsledek byl podle mě nad očekávání.”