Hana, 57 let

Pokladní

dvoufázový odličovací olej 

„Snažím se udržovat v kondici, cvičím, jezdím na koni, chodíme s manželem na vycházky. Jako odpočinek a takovou změnu mám ruční práce jako šití, vyšívání, háčkování a četbu. Prostě si užívám život naplno, přitom se cítím dobře a k tomu patří i péče o pokožku.

Olej mi krásně vyčistil pleť, mnohem lépe, než dosud využívaná kosmetika.

Je trochu mastnější, což mi vyhovuje. Dobře si mi používá a pleť okamžitě po vyčištění příjemně vzpruží.

Po několika týdnech používání mám jemnější kůži na obličeji, cítím na sobě, že se mi pleť vyživila a vypnula. A všimla si i má rodina.”

Šetrná péče odličovacího oleje

Kokosový olej

Látka z kokosového oleje zajišťuje optimální hydrataci kůže. Velmi snadno se vstřebává, nezanechává na kůži mastný film.

Vitamín E 

Posiluje obranyschopnost kožní bariéry a zabraňuje dehydrataci pleti. Díky antioxidačnímu účinku pomáhá namáhané pleti.

Rakytníkový olej

Regeneruje pokožku po vystavení UV záření. Pomáhá tělu při vytváření struktur kožní bariéry a stimuluje regenerativní procesy v kůži.

Recenze

„Produkty od NAFIGATE Cosmetics používám a jsem s nimi spokojená. Neváhala jsem proto vyzkoušet i odličovací olej. Velmi mile mne překvapilo, jak snadno s ním šel odlíčit i voděodolný make-up. Po vyčištění pleti jsem měla pocit hebké a vyživené pokožky.”
Magda Š., Zlín
„Protože si líčím jen obočí, tak si nepotřebuji odličovat celý obličej, ale olej používám na čištění pleti před nanesením nočního i denního krému. Mám tak jistotu, že do pleti se mi bez obtíží dostanou všechny látky z krémů.”
Danuše Bažantová
„S gely s kyselinou hyaluronovou jsem velice spokojená. Ocenila jsem je hlavně ve chvíli, kdy jsem si nechala omladit laserem pleť kolem očí a očního okolí. Několikrát denně jsem sérum aplikovala a pomohlo mi jak k revitalizaci pleti, tak k jejímu omlazení.”
Lucie Pondělíčková

Chcete se podělit o svůj příběh, nebo zkušenost s NAFIGATE kosmetikou?

Napište svůj příběh nebo zkušenost Veronice Gebauerové

info@nafigatecosmetics.cz

Testujeme sami na sobě

Jana Křivová

OBCHODNÍ MANAŽERKA

„Používám ho denně na odlíčení a vyčištění pleti. Vzhledem k tomu, že obsahuje spoustu výživných olejů, oplachuji pleť pouze vodou a je krásně hebká a vláčná.”

Iveta Žvaková

ODBORNÁ KONZULTANTKA PRO ČR

„Dlouho jsem hledala odličovací olej, kterým si mohu odlíčit celou tvář bez štípání v očích. Tento dvoufázový olej, ve kterém je napůl voda a napůl olej, je velice příjemný, šetrný a důkladně pleť očistí. Díky němu mám pleť příjemně vláčnou.”

dvoufázový odličovací olej

Šetrně odstraňuje všechny druhy make-upu a čistí pokožku i bez pro pleť škodlivého drhnutí a mnutí. Zanechává kůži vyživenou, jemnou a hladkou.

Další příběhy

sérum kyseliny hyaluronové

Milena, 44 let

„Nejvíce oceňuji, že mě kosmetika neštípala, i když mám atopickou pleť. Byla jsem skeptická k velikosti balení, ale zjistila jsem, že stačí používat opravdu jen trochu a po 6 týdnech mi ještě spoustu séra v tubičce zbylo.”

omlazující sérum

Eva, 40 let

„Vyzkoušela jsem hodně kosmetiky, ale tahle mě nadchla. Dokonce i kolegyně v práci říkají, že vypadám mladší.”

oční krém

Martina , 30 let

„Kruhy pod očima máme bohužel v rodině. Proto mě lákala možnost vyzkoušet oční krém. Protože se nemaluji, tak byla změna po užívání očního krému dobře viditelná.”