Blog

Kategorie

Proč oční krém někdy štípe: zjistěte, co se děje s vaší pletí po aplikaci

Možná to znáte. Koupíte si nový krém a nemůžete se dočkat první aplikace. Večer po pečlivém vyčištění pleti krém poprvé zkusíte, ale po chvilce vás začnou pálit a štípat oči! Co teď – okamžitě krém zavrhnout nebo mu dát ještě šanci? Poradíme vám v článku.

Upravili jsme složení odličovacího oleje. Pleť vám šetrně vyčistí látky z rakytníku a kokosového oleje

Začalo to u nás na zákaznické podpoře. Veronice zavolala zákaznice, která si nebyla jistá, jestli náš dvoufázový odličovací olej dorazil v pořádku. V olejové vrstvě totiž plavaly malé sraženiny.

Nanovlákna a další vynálezy, které předběhly svoji dobu

Možná jste právě v období, kdy přemýšlíte o svém životě, přibývajících vráskách a o tom, co všechno nestíháte. K tomu máte obrovskou radost z vnoučat, ale zároveň právě na nich pozorujete, jak rychle běží čas.

5 důvodů, proč používat kosmetiku bez parfemace a parabenů

Bezradnost – tak by se nejstručněji dal charakterizovat pocit mnoha žen při výběru nové kosmetiky. Pokud při pohledu na etiketu tápete a rozhodujete se podle toho, jestli vám přípravek voní, inspirujte se našimi 5 tipy, které se týkají výběru kosmetiky. Ideálně bez parfemace a parabenů.

Jak na líčení a účes, které vydrží celý den

Svatby, promoce, zahradní oslavy. Letní sezóna je plná událostí, které vyžadují upravený vzhled. Když ale čelíte vedru i emocím, je těžké udržet bezchybné líčení i účes. Se správnou péčí a pár triky naštěstí nic není nemožné. Poradíme, jak na to.

Tipy na aktivity, které vaše vnoučata budou bavit

Prázdniny jsou za dveřmi a tak jsou babičky povolané do plné polní na hlídání vnoučátek. Přečtěte si několik tipů, jak nachystat program, připravit vnoučatům krásné zážitky a užít si hlídání rodinné drobotiny naplno.