Blog

Kategorie

Jak být šťastnou babičkou a nestresovat se utíkajícími roky

Možná jste právě v období, kdy přemýšlíte o svém životě, přibývajících vráskách a o tom, co všechno nestíháte. K tomu máte obrovskou radost z vnoučat, ale zároveň právě na nich pozorujete, jak rychle běží čas.

Fakta a mýty o pocení: co pomůže a co je jen pověra?

V naší kůži jsou 2 až 3 miliony potních žláz. Rad jak je zkrotit, aby vás pot neomezoval a jeho zápach neobtěžoval, koluje mezi lidmi hodně. Které ale fungují a které ani nemusíte zkoušet?

Vysvětlujeme složení Skin Recovery Krému pro zralou pleť

Zralá pleť ztrácí pružnost, je dehydratovaná a ztenčuje se. Všechny důležité živiny jí doplníte pomocí krému, který je speciálně vyvinutý pro pleť po padesátce.

Vše o spáleninách: seznamte se s UV indexem a fototypy

Taky už se vám někdy stalo, že jste úplně zapomněli na opalovací krém? Není to ideální, ale po špatných zkušenostech už na krém asi nikdy nezapomenete. Přečtěte si, jak se správně mazat a proč si před pobytem venku zjišťovat UV index.

Vysvětlujeme složení Skin Recovery Séra

Možná někdy stojíte před zrcadlem a říkáte si, jaké by to asi bylo, mít pevnější a rozzářenou pleť bez vrásek. V NAFIGATE necestujeme časem, ale vsázíme na poznatky vědy – a naše Skin Recovery Serum jich plně využívá. Pleť zpevní, rozzáří a dodá jí hydrataci. Zjistěte, z čeho se sérum přesně skládá.

Jak se správně ochlazovat ve vedrech

Letní slunce nemilosrdně útočí horkými paprsky a každý se snaží ochladit, jak to jen jde. Sepsali jsme pro vás ověřené tipy i babské rady a vysvětlujeme také princip samoochlazování.