Blog

Kategorie

5 důvodů, proč používat kosmetiku bez parfemace a parabenů

Bezradnost – tak by se nejstručněji dal charakterizovat pocit mnoha žen při výběru nové kosmetiky. Pokud při pohledu na etiketu tápete a rozhodujete se podle toho, jestli vám přípravek voní, inspirujte se našimi 5 tipy, které se týkají výběru kosmetiky. Ideálně bez parfemace a parabenů.

„Skončit s výrobou kosmetiky, které lidé věří, to by mi přišlo jako zrada našich zákazníků,” říká zakladatel NAFIGATE Cosmetics Ondřej Mynář

Co zakladatele NAFIGATE Cosmetics Ondřeje Mynáře přitáhlo ke kosmetice a proč věří tomu, že i tento obor lze kombinovat s vědou? Přečtěte si rozhovor o nelehké cestě české značky.

Jak na líčení a účes, které vydrží celý den

Svatby, promoce, zahradní oslavy. Letní sezóna je plná událostí, které vyžadují upravený vzhled. Když ale čelíte vedru i emocím, je těžké udržet bezchybné líčení i účes. Se správnou péčí a pár triky naštěstí nic není nemožné. Poradíme, jak na to.

Tipy na aktivity, které vaše vnoučata budou bavit

Prázdniny jsou za dveřmi a tak jsou babičky povolané do plné polní na hlídání vnoučátek. Přečtěte si několik tipů, jak nachystat program, připravit vnoučatům krásné zážitky a užít si hlídání rodinné drobotiny naplno.

Vysvětlujeme, co se děje s vaší pletí po aplikaci kyseliny hyaluronové

Mluví se o ní jako o zázraku. A ne nadarmo. Účinky kyseliny hyaluronové uvidíte na pokožce téměř okamžitě. A když ji používáte pravidelně, pomáháte své pleti fungovat na plné otáčky a tím vrásky nejen redukujete, ale také jim předcházíte.

Mýty o kosmetice, které vám ničí pleť

Ranní líčení, cesta do práce, nakupování. Taky děláte některé činnosti tak automaticky, že už nad nimi ani moc nepřemýšlíte? Podívejte se, jestli není načase některou za zažitých zvyklostí změnit.