Blog

Kategorie

Naučte se pózovat při focení a skryjte drobné nedostatky na tváři i postavě

Rodinná oslava, setkání se spolužáky, promoce nejstaršího vnoučete nebo křtiny toho nejmladšího. Příležitostí, kdy se objevíte před objektivem, je víc než dost. Pokud ale na fotkách místo radosti vidíte jen vrásky a povolené kontury obličeje, naučte se 6 triků, díky kterým drobné nedostatky rychle zakryjete.

Vše o sérech: jak fungují a proč svědčí pleti

Regenerační, zklidňující, rozjasňující. Se séry jako kdyby se roztrhl pytel. Víte ale, jaký je v nich rozdíl, jak fungují, čím svědčí pleti a jak je správně vybrat i aplikovat? Zeptali jsme se naší farmaceutky Žofie, která nám poodhalila tajemství tohoto kosmetického zázraku.

5 tipů pro nastávající babičky, které se cítí mladě

V první chvíli si to člověk ani neuvědomí. Když vám syn nebo dcera oznámí šťastnou novinu, myslíte jen na to, aby bylo miminko zdravé. Užíváte si velkou radost, ale pak vás začne napadat: „Nojo, vždyť já budu babička. To už jsem asi vážně stará.”

Představujeme kompletní složení očního krému

Pohled do očí nás láká. Podle výzkumů právě oči vyhledává pohledem naprostá většina lidí. Vrásky v okolí očí a kruhy pod nimi mohou být první signály, podle kterých nám okolí odhaduje věk i míru únavy. Oční krém si s nevzhlednými kruhy poradí. Prozradíme jak.

Vyvracíme mýty: nanovlákna neškodí pokožce

Pamatujete si, s jakou nedůvěrou jste se dívali na nástup počítačů, internetu nebo mobilů? Nové technologie na začátku vždy budí nedůvěru a rozpaky – a tak je tomu i s nanovlákny. Díky našemu článku se konečně dozvíte, jak se nanovlákna vyrábí a proč jsou tak užitečná.

Jak wellness procedury prospějí vaší pleti

Soulad těla, ducha a mysli. To je wellness. Soubor procedur, které vám dodají energii, zlepší náladu a vaší pleti navrátí svěžest. Přečtěte si, jak různé relaxační postupy prospívají tělu a podpoří účinky kosmetiky.